21 kwietnia 2009 Redakcja Bieganie.pl Sport

Wirus Maratoński Atakuje już 25 kwietnia


maratonski_wirus.gifDebiutujesz w maratonie?

Zapraszamy wszystkich przyszłych debiutantów do rozpoczęcia przygotowań do startu we wrześniowym 31. Maratonie Warszawskim. Najlepiej zrobić to startując w pięciomiesięcznym cyklu Pucharu Maratonu Warszawskiego i trenując wg specjalnych programów.

Jak się przyłączyć do Pucharu Maratonu? Wystarczy co miesiąc uczestniczyć w kolejnych imprezach pucharowych, w ramach których dystans zwiększa się z każdym kolejnym startem o 5 kilometrów. Zaczynamy już 25 kwietnia biegiem na dystansie 5 km w Warszawskim Parku Skaryszewskim, gdzie punktualnie o godzinie 11.00 zaczną się oficjalne przygotowania do 31. Maratonu Warszawskiego.

Nie wahaj się! Jeśli Twój pierwszy maraton wciąż jest przed Tobą to regularne treningi oparte na naszych planach uzupełnione o starty w Pucharze Maratonu są najlepszą metodą na doskonałe przygotowanie. To także świetna okazja przy przekonać bliską i niebiegającą jeszcze osobę do przygody jaką jest bieganie; podczas naszych imprez biegowy wirus jest wyjątkowo zaraźliwy!

Trenuj z ekspertami

A jak trenować? Najlepiej korzystając z jednego z dwóch programów treningowych opracowanych specjalnie dla debiutantów przez naszych trenerów-ekspertów: Jeffa Gallowaya i Małgorzatę Sobańską oraz Piotra Mańkowskiego.

Zarówno zwykły „truchtacz”, który czasem biega i pewnego dnia postanowił spróbować startu w maratonie, jak i osoba, która nie ma czasu i możliwości by biegać częściej niż 3 razy w tygodniu znajdą tu plan dla siebie. Nasz cel jest wspólny – 27 września spotkać się na Krakowskim Przedmieściu i podbić Warszawę. We wrześniu ma nas być na mecie ponad 4 tysiące. Dołącz do nas!