17 listopada 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

Who Faster – czyli Bolt z wizytą w Ferrari


ferrari bolt

Mediolan, Włochy (15 listopada 2010) – Jamajski  sprinter, rekordzista świata i złoty medalista olimpijski Usain Bolt zrobił przerwę w treningu aby złożyć wizytę w w siedzibie Ferrari w Maranello, we Włoszech aby doświadczyć innego rodzaju prędkości.

Najszybszy człowiek świata, który poprzedniego dnia był na San Siro w Mediolanie aby spotkać się z drużyną piłkarską Interu Mediolan, ma od lat wielki podziw dla zaawansowanych samochodów sportowych i był zachwycony mogą przetestować niektóre z legendarnych samochodów Ferrari.

Bolt jest we Włoszech promując swoją nową kolekcję PUMA. Po wycieczce po fabryce, usiadł za kierownicą modeli 458 Italia i 599 GTB Fiorano.

"Robiąc okrążenia na torze Fiorano przechodził mnie dreszczyk emocji. Po raz pierwszy miałem okazję prowadzić Ferrari po torze i można powiedzieć, że marzenie się spełniło" powiedział Usain Bolt, gdy skończył. "Myślałem, że jestem szybki, ale te samochody nadają wyrazowi "szybko" nowe znaczenie. Mam do nich duży respekt. Bycie tutaj, w siedzibie Ferrari jest niezapomnianym przeżyciem, jest tu tak wiele historii. Czekam już aż dostanę jeden z tych samochodów aby popracować trochę nad moją szybkością".

ubolt stadium1

PUMA BOLT Collection, którą Bolt nosił podczas podróży do Maranello, składa się z elementów odzieży, obuwia i akcesoriów, za których projektowanie sprinter był odpowiedzialny. Zawierają grafiki z którymi utożsamia się Bolt, także elementy jego ukochanej Jamajki. Kolekcja została wypuszczona w okresie Jesień-Zima 2010 i będzie się rozrastała w nadchodzących sezonach.

PUMA, która współpracuje zarówno z Boltem jak i Ferrari, była zachwycona mogąc zobaczyć swoje dwa najważniejsze aktywa sportowe w jednym miejscu. "Who Faster" (Kto Szybciej) jest jedną z głównych grafik z kolekcji PUMA BOLT i bardzo dobrym pytaniem na tę okazję.

ferrari bolt 1

Możliwość komentowania została wyłączona.