1 maja 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

WEGE obozy biegowe – Krościenko nad Dunajcem (lato 2014)


Zapraszamy na letnie WEGE obozy biegowe portalu Bieganie.pl w sercu Pienin, w pięknej i malowniczej miejscowości Krościenko nad Dunajcem. W nowoczesnym Pensjonacie CROSNA SPA, położonym w zacisznym miejscu nad samą rzeką Dunajec. Niesamowita przygoda, niezapomniane wakacje, góralska muzyka, a przede wszystkim mnóstwo kilometrów w nogach i wege-biegowej wiedzy popartej praktycznym doświadczeniem. Jak zawsze zapewniamy opiekę nad dziećmi podczas zajęć. 
WEGE obozy to nowość na bieganie.pl wychodzimy naprzeciw tym, którzy nie przepadają za mięsem. Panować będzie WEGE Styl oraz jego zbawienny wpływ na organizm, oczyszczanie i rewitalizacja. Nie zapomnimy też o świeżych sokach, które każdego dnia będą rozpędzały i regenerowały wasze organizmy, aby jeszcze lepiej połykać kolejne kilometry na pienińskich trasach, pomagając we wzroście formy, a jedynym skutkiem ubocznym, może być… utrata wagi. Nie zabraknie oczywiście także góralskiej muzyki!
Informacje dotyczące żywienia
Będą serwowane posiłki wegańskie i wegetariańskie (dla chętnych dopuszczamy po jednym posiłku: oscypka, bryndze i bundz i świeżą maślankę bo jak to być w górach i nie spróbować chociaż trochę tych specjałów). Oczywiście codziennie odżywcze świeże soki.
Dla kogo obóz?

Dla każdego biegacza, który jest w stanie przebiec bez zatrzymywania co najmniej 5 km i nie lubi mięsa lub chciałby spróbować czy rzeczywiście jest tak jak mówi o tym Scott Jurek, że bieganie nawet dużej liczby kilometrów na roślinnych posiłkach jest możliwe i nie niszczy organizmu, a wręcz przeciwnie – pomaga mu i odżywia. Jesteśmy przygotowani na podział uczestników ze względu na poziom ich zaawansowania na trzy grupy.

1. początkujących, którzy będą dziennie pokonywali od 5-15 km,
2. ambitnych amatorów, których dzienny kilometraż dochodzić będzie do 10-25 km,
3. zaawansowanych amatorów, których kilometraż będzie oscylował między 15-35 km.

Termin: 

5-12 lipca 2014 r. BRAK MIEJSC

23-30 sierpnia 2014 r.  ODWOŁANY

Miejsce: Krościenko nad Dunajcem Pensjonat Crosna SPA spełniający standard 3 gwiazdek.
01 02 03
04 05 06
Więcej zdjęć na stronie: http://crosna.pl/album.html
Opieka trenerska
Roman Magdziarczyk – jeden z najbardziej utytułowanych polskich chodziarzy. Dwukrotny olimpijczyk (8 miejsce w Sydney w 2000 r. i 6 miejsce w Atenach w 2004 r.), wielokrotny uczestnik mistrzostw świata i Europy. Srebrny medalista Pucharu Świata w drużynie (2006 r.). Multimedalista mistrzostw Polski na wszystkich dystansach. Obecnie trener i nauczyciel młodych lekkoatletów oraz kolarzy górskich. Trener BBL w Wałbrzychu. Fascynat zdrowego trybu życia. Specjalista nie tylko w lekkiej atletyce, ale także triathlonie i kolarstwie. Na obozie będzie odpowiedzialny za program treningowy oraz wykłady z dziedziny treningu.
 
Michał Jarosz – Były zawodnik i reprezentant Polski. Absolwent AWF w Krakowie, Trener. Od wielu lat Weganin. Na obozie będzie odpowiedzialny za trening techniczno-motoryczny, sprawnościowo-siłowy, wykłady na temat żywienia i suplementacji dla biegaczy na dietach roślinnych.
Koszt udziału w obozie

Uczestnik 1450 zł *
Osoba towarzysząca 1000 zł
 Dziecko do 12 lat (dostawka)
przy dwóch osobach w pokoju
750 zł
Dziecko do 4 lat (bez świadczeń)
przy dwóch osobach w pokoju 
200 zł

* Rabat – 100 zł dla uczestników (cena uczestnika 1350 zł), którzy byli na naszych obozach co najmniej 2 razy 

– kwota nie obejmuje kosztów dojazdu na obóz,
– zakwaterowanie w pokojach dwu i trzyosobowych wyposażonych według standardu trzech gwiazdek, z pełnym węzłem sanitarnym, telewizją kablową, dostępem do internetu,
– basen oraz jacuzzi do dyspozycji uczestników,
– dopłata do pokoju 1-osobowego – 350 zł,
– wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja według specjalnie przygotowanego pod uczestników jadłospisu oraz zaopatrzenie w wodę niegazowaną,

oboz bukowina opiekanaddziecmi

– turnus rozpoczyna się od obiadu w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu zakończenia,
– koszt udziału w obozie bez noclegów i wyżywienia – 700 zł,
– osoba towarzysząca nie bierze udziału w zajęciach,
– korzystanie z sauny minimum 2 razy w trakcie turnusu,
– podczas zajęć zapewniamy bezpłatną opiekę nad dziećmi.
Informacje organizacyjne
Treningi biegowe będą odbywać się na trasach płaskich i górskich nie tylko w Polsce, ale także na Słowacji. Na pasmach górskich w Pieninach, Gorcach i Beskidzie Sądeckim. 
Podczas obozu odbędą się wykłady na tematy treningowe oraz żywieniowe: podstaw jak zacząć i odżywiać się będąc biegaczem WEGE, naturalna suplementacja, która działa, wykłady rozwijające charakter.  
Orientacyjny plan dnia

8:00 – rozruch
8:30 – śniadanie
10:00 – wykład/odprawa
11:00 – trening główny
14:00 – obiad
16:30 – trening uzupełniający
18:30 – kolacja
19:30 – czas wolny/ rozmowy indywidualne z trenerami
Kontakt i zgłoszenia

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres: obozbiegowy@bieganie.pl lub telefonicznie: 600 279 735 (Michał).

Zapisy przyjmowane są do wyczerpania miejsc. Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz, który dostępny jest po kliknięciu na poniższy banner.

5-12 lipiec

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Zaliczkę na obóz od 5-12 Lipca w wysokości 800 zł należy wpłacić do 30 kwietnia,  a resztę kwoty do 30 maja
(po tym terminie zaliczkę należy wpłacić od razu po potwierdzeniu
wolnego miejsca na obozie). Wpłat prosimy dokonywać na konto Fundacji
Bieganie, z którą organizujemy ten obóz (Fundacja Bieganie, ul.
Zabłocińska 4/58, 01-697 Warszawa):

 

ING 25 1050 1012 1000 0090 3006 5289

 

23-30 sierpnia

ODWOŁANY

Zaliczkę w wysokości 800 zł należy wpłacić do 20 maja,  a resztę kwoty do 30 maja (po tym terminie zaliczkę należy wpłacić od razu po potwierdzeniu wolnego miejsca na obozie). Wpłat prosimy dokonywać na konto Fundacji Bieganie, z którą organizujemy ten obóz (Fundacja Bieganie, ul. Zabłocińska 4/58, 01-697 Warszawa):

ING 25 1050 1012 1000 0090 3006 5289

 

UWAGA! W przypadku rezygnacji z udziału w obozie w okresie krótszym, niż miesiąc przed jego rozpoczęciem zaliczka nie będzie zwracana.
UWAGA! W przypadku zgłoszenia się niewystarczającej liczby uczestników Bieganie.pl zastrzega sobie prawo do rezygnacji z organizacji obozu. W takim przypadku wpłacona przez uczestnika zaliczka zostanie zwrócona w całości.

Możliwość komentowania została wyłączona.