31 stycznia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Wbiegnij w nowy sezon z adidas miCoach SPEED_CELL


Wiosna tego roku będzie należeć do Ciebie! Nie wierzysz? Poznaj adidas miCoach SPEED_CELL™, który zmierzy Twoją szybkość, przyspieszenie, odległość i tempo.  Twój osobisty trener pomoże Ci sięgnąć po życiową formę.

image006.png

adidas miCoach SPEED_CELL™ to osobisty trener biegowy. Urządzenie zapamiętuje do ośmiu godzin treningu, wliczając w to: czas biegu, przebyty dystans, średnie tempo, maksymalną prędkość a także liczbę sprintów. Statystykami ze swoich treningów możesz dzielić się m.in. na Facebooku i rywalizować z przyjaciółmi. Ciekawe, kto przebiegnie najwięcej?

image008.png

Jak to działa?
 
Najpierw zarejestruj się na: www.miCoach.com i wybierz bezpłatna aplikację kompatybilną ze SPEED_CELL™ (dla iPod i iPhone) lub pobierz i włącz aplikację miCoach Manager (dla PC/MAC). Potem po prostu przypnij lub wsuń SPEED_CELL™ do buta adidas. Dane o twoim treningu zapiszą się automatycznie. Po zakończeniu ćwiczeń zsynchronizujesz swoje dane za pomocą miCoach CONNECT.

image011.png

SPEED_CELL™ z butami adidas
 
Po adidas miCoach SPEED_CELL™ sięgniesz jeszcze chętniej wiedząc, że jest on w pełni kompatybilny z butami biegowymi adidas, np. bardzo popularnymi adidas Supernova Glide 5. W praktyce oznacza to, że przygotowane dla Ciebie buty posiadają specjalną kieszeń pod wewnętrzną wkładką w którą możesz wsunąć urządzenie. Dzięki temu możesz korzystać z adidas miCoach SPEED_CELL™ nie martwiąc się o to, że zmoknie gdy trenujesz w deszczu.

image013.png

Twój osobisty tłumacz – miCoach.pl
 
Więcej o możliwościach jakie daje urządzenie dowiesz się na stronie www.miCoach.pl. Polski przewodnik www.miCoach.pl, w sposób jasny i łatwy, pomoże Ci też zrozumieć stronę www.miCoach.com, służącą do rejestracji biegowego profilu i zaplanowania  treningu. Znajdziesz tam narzędzia, instrukcje oraz filmy video, w których lektor krok po kroku wytłumaczy Ci mechanizmy elektronicznego trenera.
 
Teraz pozostaje Ci już tylko utworzyć swój profil na www.miCoach.com, wyznaczyć biegowy cel, i monitorować postępy.
 
Czas zacząć trening!
 
* * *
 
Cena: adidas miCoach SPEED_CELL™ – 169 zł
 

Możliwość komentowania została wyłączona.