21 lutego 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

W ORLEN Warsaw Marathon każdy może być zwycięzcą


Uczestnicy ORLEN Warsaw Marathon, którzy w biegu na dystansie maratońskim i 10 km dotrą do mety w regulaminowym czasie, wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród fundowanych przez jednego z partnerów wydarzenia, firmę Mercedes-Benz. Na najwyższą pulę nagród wśród imprez biegowych w Polsce złożą się również premie finansowe, nagrody rzeczowe, a pierwszy tysiąc maratończyków na mecie otrzyma kartę VITAY z atrakcyjnym rabatem na paliwo.

OWM2014 Nagrody 42km

Narodowe Święto Biegania to realna szansa na wygraną. Zawodnicy, którzy wystartują na dystansie 42,195 km i ukończą bieg w czasie nie dłuższym niż 06h:00min:00s wezmą udział w losowaniu Mercedesa GLA – najnowszego modelu w linii samochodów typu SUV, przeznaczonego dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Co więcej, Mercedes-Benz nie mniej atrakcyjną nagrodę przekazał także dla zawodników startujących na 10 km, wśród których rozlosowany zostanie miejski smart fortwo. Zawodników tej kategorii będzie obowiązywał limit czasu wynoszący 01h:40min:00s.
Warto pamiętać, że zwycięzcą jest każdy, kto podejmie trud treningu oraz ukończenia biegu. Dlatego też, we współpracy z naszym partnerem, chcemy dać szansę zdobycia nagrody wszystkim, którzy osiągną linię mety – powiedział Leszek Kurnicki, szef komitetu organizacyjnego ORLEN Warsaw Marathon.

OWM2014 Nagrody 10km

Ponadto każdy zawodnik startujący na królewskim dystansie otrzyma w pakiecie startowym lojalnościową kartę VITAY, wydaną specjalnie z okazji ORLEN Warsaw Marathon. Do tysiąca najszybszych maratończyków powędruje również 100zł w formie punktów na karcie, a środki te będzie można wykorzystać na stacjach ORLEN. 
Każdy, kto ukończy dystans 42,195 km lub 10 km w przewidzianym regulaminem czasie, będzie mógł także wylosować jedną z wielu nagród rzeczowych, które stopniowo ogłaszane będą przez organizatorów.
Do grona partnerów głównych wydarzenia dołączył również Powerade, który został oficjalnym napojem izotonicznym ORLEN Warsaw Marathon. W produkt zaopatrzone zostaną punkty odświeżania na trasie maratonu i biegu na 10 km oraz w Miasteczku Biegacza.
Więcej informacji:

Możliwość komentowania została wyłączona.