25 maja 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Uwaga Ultrasy – już połowa limitu miejsc na Beskidy Ultra Trail


Jak do tej pory już ponad 300 osób zapisało się na BUT, a limit wynosi 600 osób. Przypominamy, że najniższa opłata 70 zł/140 zł obowiązuje tylko do końca maja, w czerwcu opłata startowa wzrasta do 100 zł/200 zł.

Odbyły się już dwa Treningi z BUT-em, na dystansach 20-25 km, oczywiście po trasach BUT. Polecamy nasze treningi, ponieważ nie ma lepszej metody przygotowań do naszej imprezy jak treningi po naszych trasach. Zdaniem uczestników treningów trasy są trudne, bez solidnego przygotowania w górach będzie ciężko je pokonać. Planujemy kolejne treningi co dwa-trzy tygodnie, trzeci trening jest zaplanowany na 9 czerwca. Szczegółowe informacje będą podawane na naszej stronie www.beskidyultratrail.com.
BUT graf 8
Wszystkie dystanse BUT otrzymały punkty kwalifikacyjne do UTMB – BUT55 to 1 punkt, BUT85 to 3 punkty, natomiast BUT150 oraz BUT 220 mają po 4 punkty.
Trenujcie ostro, startujcie w innych ultramaratonach, a we wrześniu stańcie na starcie BUT, gotowi by zmierzyć się z trasą i spróbować ją pokonać.

Możliwość komentowania została wyłączona.