1 lipca 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

Tworzymy bazę polskich trenerów biegowych


Popularność biegania przekłada się nie tylko na większą liczbę biegających osób, sporą liczbę organizowanych zawodów, ale także na liczbę trenerów oferujących swoje usługi w klubach i internecie. Jak sprawdzić, który z nich jest warty polecenia i z czyich usług warto skorzystać? Mamy nadzieję, że w tej kwestii pomocna będzie tworzona przez nas baza trenerów.

Po nie tak dawnej deregulacji zawodów zmieniły się przepisy określające warunki, jakie należy spełnić, by zostać trenerem lub instruktorem sportu. Zmieniły na tyle, że obecnie trenerem może zostań niemal każdy. To budzi obawę, że wśród takich osób pojawiają się coraz częściej trenerzy bez wykształcenia i doświadczenia. Aby nie tracić czasu na współpracę z osobami, które się po prostu na tym nie znają zachęcamy was do zbudowania bazy polskich trenerów biegowych.

Chcielibyśmy aby za pomocą poniższego formularza użytkownicy naszego serwisu dostarczyli nam podstawowych informacji i opinii na temat osób, które oficjalnie podejmują się trenować innych.

W formularzu można podawać informację o trenerach zawodników wyczynowych oraz amatorskich.

Możliwość komentowania została wyłączona.