30 stycznia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Sztafeta 5×5 gotowa do startu!


Dobra wiadomość dla wszystkich entuzjastów biegów sztafetowych, którzy nie mogą doczekać się rozpoczęcia sezonu biegowego. 31 stycznia o godz. 10:00 ruszają zapisy do Sztafety 5×5 – biegu, który po raz piąty będzie towarzyszyć Półmaratonowi Warszawskiemu.  Czeka nas naprawdę sportowy weekend!

8pmw_head.jpg

Bieg odbędzie się 23 marca 2013 roku o godz. 12:00. Będzie to dobra rozgrzewka dla wszystkich, którzy następnego dnia staną na starcie 8. Półmaratonu Warszawskiego. To również świetny sposób na zapełnienie sportowego kalendarza dla drużyn, którym w tym roku nie udało się załapać na zawody Accreo Ekiden.

Sztafeta 5×5 to wyjątkowe wydarzenie łączące w sobie sportową rywalizację i rodzinną atmosferę. To zawody sportowe dla 5-cio osobowych zespołów, z których każdy uczestnik ma do pokonania dystans 5 km. Trasa biegnie po 2,5 km pętli w Parku Skaryszewskim, w pobliżu Stadionu Narodowego.
Udział w Sztafecie 5×5 to nie tylko rywalizacja sportowa. To także wspaniała, integrująca zabawa w gronie rodziny i znajomych oraz szansa na wspólną mobilizację. Każdy będzie mógł się poczuć częścią zespołu i każdy będzie tak samo odpowiedzialny za ostateczny wynik. Podczas biegu obowiązuje limit 250 zespołów, a o kolejności nadawania numerów decyduje kolejność dokonania pełnej rejestracji.
Wszystkich chętnych zapraszamy do tworzenia drużyn, zapoznania się z regulaminem biegu i rejestracji na stronie: www.polmaratonwarszawski.pl, w zakładce „Sztafeta 5×5”. 

Dołącz do nas i wspólnie stwórzmy sztafetę jakiej jeszcze nie widział nikt! 

Możliwość komentowania została wyłączona.