New Balance 1080v12
 
15 grudnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Święta bez VAT


runplanet bdanie

Mimo, że za oknem nadal nie widać białego puchu, przedświąteczna atmosfera zaczyna nam się coraz bardziej udzielać. Także w środowisku biegaczy coraz częściej słychać rozmowy na temat planowanych treningów w dni świąteczne … Jak wszystko ułożyć, aby znaleźć czas na objadanie się świątecznymi przysmakami i bez zbędnego balastu móc zrobić planowane wybieganie. Te kwestie pozostawiamy do indywidualnych przemyśleń, bo każdy ma swój „świąteczny terminarz”. Święta to  wyjątkowa atmosfera, ubieranie choinki i wkładanie pod nią prezentów.

Jeśli chcesz zrobić prezent sobie i swoim stopom zapraszamy w dniach 19-21 grudnia do RunPlanet Wrocław na bezpłatne badanie Foot ID. Po raz kolejny nasi klienci będą mogli sprawdzić parametry swoich stóp przy pomocy skanowania w technice 3D. Dodatkowo z okazji zbliżających się świąt mamy dla naszych klientów specjalna akcje promocyjną. W dni badania ( 19-21 grudnia) wszystkie produkty marki Asics będą tańsze o podatek VAT*

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów na badanie. Można to zrobić poprzez stronę http://www.asics.pl/running/tech_tours/ wybierając odpowiedni dzień oraz godzinę badania.

*Produkty już przecenione nie są objęte akcją promocyjną.

runplanet stronaSklep Sportowy „RunPlanet”
www.runplanet.pl

Stacjonarny/Internetowy

Wrocław Al. Armii Krajowej 8/2
sobota:10.00 – 14.00
tel/fax: 71 712 39 23 ,