11 grudnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Świąteczne upominki od ORLEN Warsaw Marathon


Organizatorzy ORLEN Warsaw Marathon przygotowali prawdziwą gratkę dla wszystkich miłośników biegania oraz ich najbliższych. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, rodziny i przyjaciele biegaczy mogą podarować swoim bliskim vouchery upoważniające do startu w biegu na dystansie maratońskim lub 10 km z pakietem premium i udziałem w Pasta Party. Z promocji, która potrwa do 23 grudnia można skorzystać za pośrednictwem strony www.orlenmarathon.pl.
Dzięki dedykowanej akcji ORLEN Warsaw Marathon można sprawić przyjemność fanom sportowej aktywności i umożliwić im udział w Narodowym Święcie Biegania, które wystartuje 24 kwietnia 2016 roku. Dostępne oferty, w ramach świątecznej promocji, kosztują odpowiednio 110 zł za udział w maratonie i 84 zł na dystansie 10 km. Bony można kupić na stronie www.orlenmarathon.pl od 10 do 23 grudnia 2015.

Zeszłoroczna promocja świąteczna ORLEN Warsaw Marathon cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy po raz kolejny wyjść naprzeciw oczekiwaniom środowiska biegaczy. Taki upominek z pewnością okaże się trafiony i ucieszy wszystkich fanów biegania – mówi Leszek Kurnicki, Szef Komitetu Organizacyjnego ORLEN Warsaw Marathon. 

ORLEN Warsaw Marathon to impreza, która pod względem organizacyjnym szybko dołączyła do czołowych maratonów w Europie. Świadczą o tym tysiące pozytywnych komentarzy samych uczestników oraz prestiżowe wyróżnienia jak m.in. Silver Label IAAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych). Ponadto ORLEN Warsaw Marathon wpisany jest do kalendarza AIMS (światowej organizacji skupiającej organizatorów biegów). Zeszłoroczna odsłona wydarzenia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem biegaczy. We wszystkich konkurencjach wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób, dzięki czemu udało się osiągnąć absolutny rekord wśród wszystkich zawodów biegowych w Polsce.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.orlenmarathon.pl.

Możliwość komentowania została wyłączona.