2 grudnia 2008 Redakcja Bieganie.pl Sport

Stawiamy na Kibiców – II Praska Dycha


Niestety ospa złożyła Rafała Wójcika, który miał zaszczycić praski bieg. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia. Mamy jednak nadzieję, że kibice nie będą zawiedzeni, bowiem swój udział w Imprezie potwierdziła wielokrotna Mistrzyni Polski na dystansach 800 i 1500 metrów, trzykrotna olimpijka – Anna Jakubczak. Pani Ania godnie zastąpi Rafał na starcie, na pewno nie da się wyprzedzić większości panów…

Sponsorem Głównym II Praskiej Dychy jest Narodowe Centrum Sportu, a sponsorami wspierającymi Wedel oraz Mazars. Nasz portal patronuje tej imprezie i trzyma kciuki za jak najmniejszą zachorowalność uczestników.

Miejsc na bieg już co prawda nie ma, ale kibice mogą liczyć na profesjonalny sprzęt do dopingu – mówi Kuba Wiśniewski, rzecznik prasowy II Praskiej Dychy. – Jeśli 14 grudnia przyjdziecie zagrzewać biegaczy do walki z dystansem i chłodem, to zajrzyjcie w godzinach 10.30-11.30 do usytuowanej w pobliżu mety biegu specjalnej Strefy Kibica. Otrzymacie tam pomysłowe gadżety, z których każdy przekłada się na około 30 sekund lepszą życiówkę dla biegnących – żartuje Kuba. – Najaktywniejsi kibice wezmą udział w nagradzanym przez… zawodników i oklaskometr konkursie „Megakibic Praskiej Dychy”. Zapraszamy całe rodziny!

Więcej informacji o biegu znajdziecie na www.praskadycha.pl. Na uczestników biegu czekają medale i pamiątkowe koszulki Nike.

Możliwość komentowania została wyłączona.