11 września 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Startuje 39 stadion BiegamBoLubię. Zgadnijcie gdzie.


Zaczęło się wszystko jesienią 2010. Teraz jesteśmy na 38 stadionach w Polsce i właśnie pojawi się kolejny, 39, prawdopodobnie trochę zaskakujący. Wszystko ogłosimy dziś o 17:00. I krótki quiz wiedzy o BiegamBoLubię – na którym stadionie odbyły się pierwsze, historyczne zajęcia? Odpowiedzi na forum.
bbl 540

Mapa dotychczasowych spotkań BiegamBoLubię

O co w tym chodzi?

Zajęcia BiegamBoLubię to cotygodniowe treningi z osobami które chcą się nauczyć biegania lub już biegają. Spektrum poziomów jest olbrzymie, zapraszamy zawsze przede wszystkim początkujących, bo to oni są zawsze najbardziej potrzebujący.

Jaki trzeba mieć ze sobą sprzęt?

Dobrze jest mieć ze sobą sportowy strój: czyli buty do biegania ale jeśli ktoś takich jeszcze nie posiada i chciałby przyjść, niech przyjdzie – doradzimy gdzie i jakie kupić, sportowy strój to także koszulka, spodenki lub spodnie – w każdym razie takie które nie krępują ruchów, w których czujecie się swobodnie i nie są zbyt ciepłe – w  trakcie biegu zaczniecie się pocić (to normalne) i koniecznie powinniście być ubrani w coś co w momencie startu treningu daje odczucie lekkiego chłodu. Ewentualnie miejcie na sobie kilka warstw, które będziecie mogli zdjąć aby dostosować się do warunków.

Dla kogo nasze spotkania są przeznaczone? Dla jakiej grupy wiekowej?

Dla każdego, kto kiedykolwiek myślał o tym, że chciałby zacząć biegać nie ma ograniczeń wiekowych.

Jak długo trwają?

Zazwyczaj około godziny, w ciepły dzień czasem dłużej, to zależy od trenera i uczestników.

Czy udział w spotkaniu-treningu kosztuje?

Udział jest bezpłatny.

Czy są szatnie, prysznice?

Nie, tego nie zapewniamy. Najlepiej przyjść już ubranym w sportowy strój, ewentualnie w jakiejś kurtce, wierzchnie ubrania będzie można zostawić z boku na stadionie.

Możliwość komentowania została wyłączona.