18 sierpnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

SPEED STREET – nocny wyścig biegowy


Niezwykle interesujący bieg przypominający nocne nielegalne wyścigi samochodowe odbędzie się już 30 sierpnia! Nike przygotował ciekawe zawody SPEED STREET. Dlaczego warto wziąć w nich udział?

Dlatego, że wystartują w nim wyselekcjonowani biegacze, miejsce rozgrywania wyścigu znane będzie tylko im, a całość przypominać będzie nielegalne nocne wyścigi samochodowe! Już teraz zachęcamy was do wzięcia udziału w SPEED STREET. Chęć startu w zawodach może zgłosić każdy z was.

Oczywiście w przypadku biegów Nike wszystko odbędzie się legalnie. Mandatów nie będzie, a bicie rekordów prędkości będzie nawet wskazane. Wszystko zapowiada się niesamowicie interesująco i może być ciekawe zarówno dla samych uczestników, jak i kibiców, których na start będą mogli zaprosić biegacze.

30 sierpnia pojedynek na dystansie 1/4 mili

Kiedy słońce zacznie chować się za horyzontem, miasto pomału budzić do życia i łapać głęboki oddech po kolejnym upalnym dniu, najszybsi biegacze staną na starcie wyjątkowego, nocnego wyścigu. Możesz być jednym z nich. W sierpniu Nike zaprasza do udziału w SPEED STREET. 
Tego lata Nike zachęca do łamania granic prędkości  na dystansie 1 mili. Pobij swój rekord i weź udział w wyjątkowym wyścigu, dostępnym tylko dla najszybszych. Poczuj klimat nocnej rywalizacji, gdzie prędkość nie ma ograniczeń.

SPEED STREET to  nocny wyścig odbywający się w Warszawie, który rozegra się 30 sierpnia 2015 r. Jego dokładna lokalizacja zostanie podana do wiadomości wyłącznie uczestnikom. Podczas wyścigu, pod osłoną nocy, 48 najszybszych zawodników zmierzy się ze sobą na dystansie 1/4 mili. Dodatkowo, każdy z zakwalifikowanych uczestników może zaprosić trójkę znajomych, którzy będą go dopingować w czasie tego wyjątkowego starcia. O szczegółach dowiecie się z elektronicznego zaproszenia na bieg maksymalnie 24 godziny przed imprezą.
Informacje dotyczące rejestracji znajdują się pod tym linkiem: https://www.nike.com/events-registration/event?id=20945

W jaki sposób zgłosić się do udziału w biegu?

Zarejestruj się na wydarzeniu i pobiegnij jak najszybciej na dystansie 1 mili (1600 metrów) z systemem Nike+, a potem podaj nam swój nick z aplikacji Nike+ oraz zapis biegu (w postaci zdjęcia z profilu lub screena z aplikacji, gdzie widać datę i czas biegu) pod dowolnym postem lub na ścianie fanpage @NikeRunningPoland.

Możliwość komentowania została wyłączona.