New Balance 1080v12
 
12 czerwca 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

Skład na Drużynowe Mistrzostwa Europy


Polski
Związek Lekkiej Atletyki informuje, że w reprezentacji Polski na II
Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce (19-20 czerwca, Bergen)
zaszły trzy zmiany.

 

Do Norwegii z powodu kontuzji nie polecą: Angelika Cichocka (uraz
kolana; zastąpi ją Agnieszka Leszczyńska) i Kamil Budziejewski (uraz
stopy; w jego miejsce powołanie otrzymał Marcin Sobiech). Ze składu
wypadł też sprinter Dariusz Kuć (w to miejsce nikt nie został powołany).

 

Przedstawiamy
oficjalny skład reprezentacji Polski na II Drużynowe Mistrzostwa Europy
w Lekkiej Atletyce, które odbędą się w dniach 19-20 czerwca 2010 w
Bergen (Norwegia).

 

Kobiety

 

100 m: Marika Popowicz

200 m: Weronika Wedler

400 m: Agata Bednarek

800 m: Angelika Cichocka

1500 m: Sylwia Ejdys

3000 m: Renata Pliś

5000 m: Wioletta Frankiewicz

100 m pł: Joanna Kocielnik

400 m pł: Anna Jesień

3000 m z przesz.: Katarzyna Kowalska

4×100 m: Iwona Brzezińska, Marta
Jeschke, Anna Kiełbasińska, Daria Korczyńska, Marika Popowicz, Weronika
Wedler

4×400 m: Agata Bednarek, Aneta
Jakóbczak, Anna Jesień, Izabela Kostruba, Tina Polak

wzwyż: Justyna Kasprzycka

tyczka: Anna Rogowska

w dal: Małgorzata Trybańska

trójskok: Joanna Skibińska

kula: Agnieszka Bronisz

dysk: Joanna Wiśniewska

młot: Anita Włodarczyk

oszczep: Magdalena Czenska

 

 

Mężczyźni

 

100 m: Paweł Stempel

200 m: Kamil Kryński

400 m: Piotr Klimczak

800 m: Marcin Lewandowski

1500 m: Mateusz Demczyszak

3000 m: Bartosz Nowicki

5000 m: Radosław Kłeczek

110 m pł: Artur Noga

400 m pł: Rafał Omelko

3000 m z przesz.: Tomasz Szymkowiak

4×100 m: Kamil Kryński, Robert
Kubaczyk, Dariusz Kuć, Kamil Masztak, Olaf Paruzel, Paweł Stempel

4×400 m: Kamil Budziejewski,
Daniel Dąbrowski, Piotr Klimczak, Kacper Kozłowski, Marcin Marciniszyn,
Rafał Omelko

wzwyż: Sylwester Bednarek

tyczka: Przemysław Czerwiński

w dal: Krzysztof Lewandowski

trójskok: Adrian Świderski

kula: Tomasz Majewski

dysk: Piotr Małachowski

młot: Wojciech Kondratowicz

oszczep: Igor Janik

FORUM DYSKUSYJNE