forbet 1
31 marca 2020 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ruszył projekt ForBET Runners


Wystartowała wyjątkowa inicjatywa dla biegaczy – forBET Runners. Na chętnych czekają liczne korzyści i motywacja, nie tylko ze strony innych klubowiczów, ale również ambasadorów –  Aleksandry Kluczki i Wojciecha Sobierajskiego. Dzięki współpracy z Runmaggedonem biegacze forBET Runners mogą wziąć udział w dedykowanych imprezach przeszkodowych, a także walczyć o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie.

Dołącz do forBet Runners!

W lutym tego oku swoją działalność rozpoczął forBET Runners. Idea powstania naszego klubu zrodziła się podczas wspólnych startów w biegach pracowników forBET Zakłady Bukmacherskie. Są wśród nas osoby na różnym poziomie zaawansowania – niektórzy dopiero rozpoczynają przygodę z bieganiem, inni mają już za sobą maratony.

Biegamy w biegach płaskich, przeszkodowych, startujemy w triathlonach. Łączy nas zamiłowanie do sportu, również chęć zrzucenia zbędnych kilogramów. Pomaga nam w tym wzajemna motywacja.

Obecnie chcemy powiększyć naszą ekipę i dotrzeć do szerszego grona. Na Facebooku został utworzona grupa, w której chcemy zrzeszać aktywnych biegaczy. Zachęcamy do dzielenia się z innymi swoją wiedzą, wynikami z treningów czy medalami z biegów. Zapraszamy wszystkich, nawet jeżeli bieganie mają dopiero w planach. Zajrzyjcie na facebook.com/groups/forbetrunners/.

fobet 2
01.03.2020 Modlin Sporty ekstremalne, bieganie Zimowy Runmageddon 2020 Foto Adam Starszynski / PressFocus

Kluczka i Sobierajski ambasadorami forBET Runners

W połowie lutego nowymi ambasadorami forBET Runners zostali: Aleksandra Kluczka oraz Wojciech Sobierajski. Będą oni aktywnie uczestniczyć w naszym klubie, publikować wideo z treningów oraz organizować otwarte treningi dla członków. Kim są nasi ambasadorzy?

Wojciech Sobierajski – czterokrotny medalista Mistrzostw Świata w biegach z przeszkodami. Wicemistrz Świata na stumetrowym torze przeszkód. Jedenastokrotny zwycięzca Runmageddon Games.

Aleksandra Kluczka – zawodowy żołnierz, reprezentuje Wojsko Polskie w pięcioboju wojskowym. Dwukrotna zwyciężczyni Runmageddon Games.

forBET z Runmageddonem, z forBET na Igrzyska!

W lutym 2020 roku firma forBET Zakłady Bukmacherskie ogłosiła podpisanie umowy sponsoringowej z Runmageddonem – największym organizatorem biegów przeszkodowych w kraju oraz zawodów na krótkich torach typu „ninja“. Jest to pierwsza taka umowa na świecie, w której to bukmacher wchodzi we współpracę z organizatorem biegów przeszkodowych.

Szczegóły współpracy i całej przeszkodowej inicjatywy znajdują się na platformie: www.iforbet.pl/podstrona/runmageddon

Jednym z elementów współpracy z Runmageddonem jest objęcie patronatem biegów na krótkich torach – tzw. formuły Games. Dla najlepszego zawodnika lub zawodniczki ufundowana została nagroda główna w postaci wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie do Tokio.

Na linii startu pierwszej imprezy Runmageddonu w tym sezonie w Warszawie nie zabrakło licznej grupy forBET Runners. 1 marca na trasie w Modlinie zadebiutowała też dedykowana przeszkoda „forBET Komandos”. Poniżej krótka relacja wideo z tego wydarzenia.

Co czeka na członków społeczności forBET Runners?

Wszyscy członkowie drużyny mogą liczyć na zniżki na pakiety startowe, kody promocyjne na sprzęt, a także gadżety i koszulki w barwach klubu. Zorganizujemy treningi z profesjonalistami oraz konkursy z nagrodami. Dla tych, którzy mają założone konto w naszym serwisie, podrzucimy również bonusy na grę.  forBET Runners łączy pasję do sportu oraz zakładów bukmacherskich. Sportowe emocje gwarantowane! Zatem już teraz dołączcie do nas i dzielcie się z nami swoją pasją – DLA ZDROWIA, DLA SPORTU, DLA ZABAWY!

Zalety forBET Runners:

  •     Atmosfera, motywacja i dobra zabawa
  •     Drużyna totalnie dla każdego niezależnie od stażu w bieganiu
  •     Porady doświadczonych biegaczy
  •     Otwarte treningi z ambasadorami
  •     Konkursy z nagrodami
  •     Kody zniżkowe na sprzęt sportowy
  •     Bonusy na grę w serwisie iforbet.pl
  •     Gadżety i koszulki forBET Runners

Możliwość komentowania została wyłączona.