27 października 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ruszają Zapisy do Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2012


1Lodz1Już 31 października o godzinie 12.00 na stronie internetowej www.lodzmaraton.pl ruszają zapisy do kolejnej edycji Łódź Maraton Dbam o Zdrowie, która odbędzie się 15 kwietnia 2012 roku. Na biegaczy czeka główny bieg maratoński oraz towarzyszący mu bieg na 10 km. Łódż Maraton Dbam o Zdrowie to jednak nie tylko rywalizacja sportowa. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w akcji Biegam – Pomagam.

Wszystko wskazuje na to, że przyszłoroczny Łódź Maraton będzie wymarzoną okazją do bicia biegowych rekordów. Impreza odbędzie się 15 kwietnia, czyli w terminie sprzyjającym szybkiemu bieganiu. Trasa zostanie nieznacznie zmodyfikowana, jednak nadal będzie płaska i szybka. Poprowadzi też biegaczy centralnymi ulicami Łodzi z metą w Atlas Arenie. Czy hala ponownie będzie świadkiem niezapomnianych finiszów, jak to było w tym roku? Czas pokaże.

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie to także wydarzenie społeczne. Jego niezwykle istotnym punktem jest akcja Biegam – Pomagam prowadzona przy współpracy z Do More. Każdy maratończyk będzie mógł w ten sposób wesprzeć swoim udziałem w biegu wybraną przez siebie organizację charytatywną. Więcej informacji na temat akcji na http://lodzmaraton.pl/lp/index.html

Tegoroczny Łódź Maraton Dbam o Zdrowie przeszedł do historii przede wszystkim dzięki niezapomnianemu finiszowi kobiet, po którym o zwycięstwie w biegu na dystansie 42,195 km decydować musiała…fotokomórka. Tych, którzy nie przeżyli tych emocji, zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu promocyjnego Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2012. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Więcej informacji o imprezie oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.lodzmaraton.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.