ankieta
22 czerwca 2023 Artur Kozłowski Sport

Rozwiązanie konkursu „Ankieta Biegowa 2023”


Znamy zwycięzców naszego konkursu dotyczącego „Ankiety Biegowej 2023”. Dziękujemy wszystkim za nadesłane głosy. W swoich ankietach podaliście nam mnóstwo informacji o tym czego oczekujecie od naszego portalu, czego Wam brakuje i co chcielibyście rozwijać. Z pewnością do wielu głosów będziemy chcieli się odnieść i wdrażać je w życie.

W ramach „Ankiety Biegowej 2023” zadaliśmy Wam również pytanie konkursowe: „Ile odsłon w 2022 roku miało forum bieganie.pl„. Prawidłową odpowiedzią jest liczba 1 milion 575 tysięcy 972 odsłon.

Najbliżej prawidłowej odpowiedzi był Mariusz, który pomylił się jedynie o 3805 odsłony! Na dalszych miejscach znaleźli się Tomasz, Michał, Karol, Paweł, Sławek, Robert, Krzysztof oraz Ania. Wyczekujcie od nas maili z dalszymi instrukcjami.

Do wygrania były:

  • 2 x bon podarunkowy do sklepu eobuwie.pl o wartości 500zł
  • torba podróżna Salomon OUTLIFE DUFFEL 45 o wartości ponad 500zł
  • 2 x maszynka Remington One Blade
  • 1 x słuchawki Philips TA66666
  • wejściówka do AirZone
  • książka Adam Kszczot „W pogoni za MISTRZEM”
  • ultradźwiękowe urządzenie na kleszcze – TICKLESS

W oddzielnym wpisie postaramy się Wam pokazać profil polskiego biegacza, który powstał na podstawie ankiety, a póki co zdradzimy Wam kilka odpowiedzi.

Co czytasz na bieganie.pl?

ankieta

Co jest dla Ciebie istotne, wybierając imprezę biegową?

ankieta

Skąd czerpiesz informacje o butach do biegania przed zakupem?

ankieta
Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Artur Kozłowski
Artur Kozłowski

Maratończyk z życiówką 2:10.58, olimpijczyk z Rio de Janeiro, zwycięzca ORLEN Warsaw Marathon...tak było kiedyś, a teraz gość który łapie biegowe endorfiny w przerwach między byciem ojcem, prowadzeniem firmy i dzieleniem się biegowym doświadczeniem, współtwórca aplikacji biegowej www.planbieganie.pl