28 lutego 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Renault Clio za kibicowanie


Firma Renault Polska została nowym sponsorem Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie. Dzięki tej współpracy wśród wszystkich uczestników imprezy – zarówno biegaczy, jak i kibiców rozlosowane zostanie Nowe Renault Clio.

Aby wygrać Nowe Renault Clio trzeba będzie wypełnić specjalny kupon konkursowy, który będzie drukowany codziennie od 8 do 12 kwietnia w Gazecie Wyborczej Łódź i wrzucić go do urny w Atlas Arenie w dniu biegu (14 kwietnia).

reno

Kupon konkursowych trafi również do pakietów startowych uczestników Maratonu Dbam o Zdrowie i biegu towarzyszącego na 10 kilometrów.

Nagrodą w loterii promocyjnej „Renault za kibicowanie” jest Nowe  Renault Clio Expression Energy TCE 90 w najbogatszej wersji z klimatyzacją, czołowymi i bocznymi poduszkami powietrznymi kierowcy i pasażera, ABS z elektronicznym korektorem siły hamowania EBV, systemem dynamicznej kontroli toru jazdy ESC z systemem kontroli trakcji ASR, kartą Renault (umożliwiająca uruchamianie silnika oraz otwieranie/zamykanie drzwi), multimedialnym systemem MEDIA NAV z ekranem dotykowym 7” oraz nawigacją i wieloma innymi udogodnieniami.

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie odbędzie się 14 kwietnia 2013 roku.

Więcej informacji i regulamin promocji „Renault za kibicowanie” na www.lodzmaraton.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.