19 marca 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

Półmaraton Warszawski – ostatnie dni na rejestrację


polmaraton_2010.jpg

Ostatnie dni zapisów on-line

Jeszcze tylko przez 3 dni, do 21 marca, można zapisywać się na listę startową 5. Carrefour Półmaratonu Warszawskiego w trybie on-line. Po upływie tego terminu zapisy możliwe będą już tylko w Biurze Zawodów w dniach 26-27 marca; będzie wtedy obowiązywać opłata startowa w wysokości 160 zł. Wszystkich, którzy się jeszcze nie zapisali, zachęcamy, aby zrobili to w ciągu najbliższych 3 dni!

Rekordowa frekwencja i koniec zapisów drużyn sztafetowych
Czy po raz kolejny pobijemy rekord frekwencyjny? Na liście startowej 5. Carrefour Półmaratonu Warszawskiego jest już ponad 4200 biegaczy i biegaczek. W Sztafecie 5×5 już kilka dni temu wyczerpany został limit wolnych miejsc – w sobotę w rywalizacji weźmie udział ponad 200 pięcio-osobowych zespołów! Niestety ze względów technicznych nie możemy zwiększyć limitu miejsc, ale nie jest to ostatnia szansa: już niedługo będą mieli Państwo okazję wziąć udział w następnej sztafecie – szczegóły wkrótce…

5. Carrefour Półmaraton Warszawski w Polsat News
Tegoroczny półmaraton będzie pokazywany w przekazie na żywo przez stację Polsat News. Wszystkich kibiców i amatorów biegania spoza Warszawy zapraszamy w niedzielę przed telewizory albo do apliakcji internetowej ipla.pl!

Jak odebrać pakiet startowy?
Pakiety startowe 5. Carrefour Półmaratonu Warszawskiego wydawane będą w Biurze Zawodów przy ul. Krakowskie Przedmieście 66 (obok kościoła św. Anny w gmachu Centralnej Biblioteki Rolniczej). Zapraszamy w piątek, 26 marca, w godz. 16:00-20:00, w sobotę, 27 marca, w godz. 10:00-20:00 oraz w niedzielę przed startem w godz. 8:00-9:00 (uwaga: w niedzielę będzie można odebrać wyłącznie pakiety opłacone wcześniej – nowe zapisy ani wpłaty nie będą tego dnia przyjmowane!). Do odbioru pakietu konieczna będzie wydrukowana karta startowa (potwierdzenie nadania numeru startowego przesłane do uczestników emailem).

Co się będzie działo w dniach 27-28 marca 2010?
Na stronie 5. Carrefour Półmaratonu Warszawskiego zamieściliśmy szczegółowy program weekendowych biegów i imprez, które będą im towarzyszyły. Przyjdź i przyprowadź bliskich – każdy znajdzie dla siebie coś interesującego!Konkursy, wyścigi, gry i zabawy dla najmłodszych, spotkania z zawodnikami, targi sprzętu sportowego i wiele innych atrakcji, także kulinarnych, dla starszych – już za tydzień na Krakowskim Przedmieściu odbędzie się wielki festyn rekreacyjny. Będzie można zmierzyć zawartość tłuszczu w organizmie, nauczyć się udzielania pierwszej pomocy medycznej czy podstawowych chwytów samoobrony. Ponadto zapraszamy do skorzystania z ciekawych urządzeń dla aktywnych ludzi: RunningStation firmy Currex do badania biomechaniki stóp z możliwością doboru odpowiedniego obuwia biegowego i wkładek FootDisc, FootScan na stoisku adidasa – z matą do testu stóp podczas biegu oraz CardioScan – badanie serca obsługiwane przez trenera z Holmes Place. O atmosferę wielkiego wydarzenia zadbają zespoły muzyczne i grupy artystyczne. Szczegóły na naszej stronie

Międzynarodowa informacja turystyczno-sportowa
Dzięki The English Cocktail w dniach 27-28 marca obok wejścia do Biura Zawodów (ul. Krakowskie Przedmieście 66) działać będzie punkt informacji turystycznej i sportowej – zapraszamy do namiotu International Info. Wszyscy zainteresowani otrzymają w nim ulotki przydatne do zwiedzania Warszawy, informacje o atrakcjach turystycznych i sportowych stolicy oraz wskazówki związane z weekendowymi imprezami Fundacji „Maraton Warszawski”. Informacje udzielane będą w jęz. polskim, angielskim, francuskim i niemieckim. Zapraszamy!

Oficjalne Auto 5. Carrefour Półmaratonu Warszawskiego
Miło nam poinformować, że dzięki współpracy z naszym Partnerem, Volvo, Oficjalnym Autem 5. Carrefour Półmaratonu Warszawskiego zostało Volvo S60. Zapraszamy do obejrzenia samochodu podczas imprez w dniach 27-28 marca w miasteczku maratońskim przy Krakowskim Przedmieściu.

Do zobaczenia 28 marca w Warszawie!

WIĘCEJ INFORMACJI

Możliwość komentowania została wyłączona.