20 lutego 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Pierwszy Półmaraton Świętego Jerzego w Ostródzie


Piotr Szczepanik śpiewał o kormoranach, które powracają na wiosnę nad szemrzące tatarakiem jeziora. Ostródzka Grupa Biegowa i Biuro Promocji Miasta Ostróda, wprawdzie nie śpiewa (tylko biega!), serdecznie zaprasza każdego, kto kocha wodę, słońce i sport, do Ostródy.

Pośród przepięknej mazurskiej scenerii, nad brzegiem Jeziora Drwęckiego, nieopodal średniowiecznego zamku krzyżackiego, odbędzie się Pierwszy Półmaraton Świętego Jerzego w Ostródzie. Średniowieczne mury zamku, Krzyżacy, dziewice i Smok! Oj, będzie się działo! Wszyscy chętni wystartują spod ostródzkiego molo, podziwiając znad nabrzeża rozkwitającą wiosną faunę i florę. Każdy biegacz będzie mógł zaznać niepowtarzalnej atmosfery. Na mecie będą czekały unikatowe medale z wizerunkiem smoka i oryginalne koszulki. Smoczy głód zawodników zaspokoją pyszne potrawy domowego wyrobu. Na zapalonych miłośników biegowego sportu czeka moc kilometrów!

Zapraszamy wszystkich biegaczy do naszego urokliwego miasta Ostróda! To tylko 150km od Trójmiasta oraz Torunia, 230km od Warszawy i 40km od Olsztyna.

21 kwietnia 2012 roku o godzinie 9:00 każdy ze startujących będzie mógł stanąć oko w oko ze… smokiem! Kto go pokona? Przekonajcie się sami!

Więcej informacji znajdziecie na polmaratonostrodzki.bezimienni.org (szukajcie nas również na Facebook’u!)

ostroda540

Możliwość komentowania została wyłączona.