7 lutego 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Pasjonaci biegania, dołączcie do nas!


Jeśli w Twojej miejscowości jest stadion lekkoatletyczny z bieżnią jest to wystarczający powód, by stać się częścią akcji BiegamBoLubię! FUNdacja BIEGanie rozpoczyna przygotowania do kolejnego – czwartego (!) już sezonu BiegamBoLubię! Nie czekaj, napisz do nas!

DSC 0172

Interesujesz się treningiem biegowym, jesteś studentem uczelni o profilu sportowym, aktywnym lub byłym zawodnikiem, lub po prostu bieganie jest Twoją pasją, którą zarażasz innych? Poszukujemy osób, które mają wiedzę i doświadczenie w treningu biegowym, czują potrzebę i chęć by dzielić się nimi i chciałyby podjąć się prowadzenia spotkań w ramach akcji BiegamBoLubię.

Czego oczekujemy:
– zaangażowania; 
– komunikatywności; 
– wiedzy na temat treningu biegowego; 
– umiejętności pracy w grupie; 
– aktywności fizycznej.
Gwarantujemy:
– dołączenie do zespołu osób, dla których bieganie jest nie tylko pasją, ale częścią życia;
– włączenie się do ogólnopolskiej promocji biegania i aktywnego spędzania wolnego czasu;
– możliwość rozwijania sportowej pasji poprzez kontakt z osobami o podobnych zainteresowaniach.

Jeśli czujesz, że Ty lub Twoja miejscowość mogą być częścią ruchu BiegamBoLubię napisz do nas na adres: fundacja@fundacjabieganie.pl, w treści maila opisując w kilku zdaniach historię swojej przygody z bieganiem oraz podając miejscowość, w której chciał(a)byś prowadzić spotkania BBL.

A może jesteś samorządowcem i chcesz stworzyć mieszkańcom swojej miejscowości możliwość aktywnego spędzania czasu? Ty także możesz do nas napisać!