24 sierpnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ostatni tydzień niższej opłaty startowej


Jeszcze tylko przez tydzień można skorzystać z niższej opłaty startowej na 37. PZU Maraton Warszawski. Maratoński weekend będzie wyjątkowy, dlatego nie może Was tam zabraknąć
Jest wiele powodów, dla których warto wziąć udział w tym biegu.
Dla uczestników 37. PZU Maratonu Warszawskiego przygotowano liczne niespodzianki.
Na mecie, na każdego maratończyka, będzie czekała unikalna, niebieska peleryna na polarowej podpince: prezent, którego nie było jeszcze w żadnym polskim biegu. Finiszerzy dostaną także charakterystyczny medal w kolorze złotym. Dodatkowo już dziś uczestnicy maratonu mogą zamówić personalizowane opaski z napisami motywacyjnymi.
Trasa Maratonu Dwóch Brzegów prowadzi przez sześć dzielnic i dwa mosty. Będzie to świetna okazja, żeby zwiedzić biegowo najciekawsze miejsca stolicy: od Saskiej Kępy po Żoliborz i Pragę.  
W tym roku uczestnicy maratonu po raz ostatni będą finiszowali na Stadionie Narodowym. Maratończycy będą mogli poczuć emocje związane z tym niesamowitym miejscem, a organizatorzy dołożą wszelki starań, aby atmosfera na Stadionie podkreślała doniosłość tego finiszu.
W ramach maratońskiego weekendu odbędzie się także wiele imprez towarzyszących: partnerski Bieg Wegański, Run BlogFest oraz bezpłatne seminaria poświęcone bieganiu. Organizatorzy przygotowali atrakcje nie tylko dla maratończyków, przez dwa dni Stadion Narodowy będzie tętnił życiem. Liczne atrakcje dla rodzin, Targi EXPO czy warsztaty będą ciekawe także dla osób, które maratonu nie biegną. Dla biegaczy, którzy wolą krótsze dystanse ciekawą opcją jest bieg na 5 km oraz trzyosobowa sztafeta.
Przypominamy wysokość opłat startowych:

  • Do 31 sierpnia opłata startowa wynosi 100 zł (z pamiątkową koszulką bawełnianą) albo 130 zł (z koszulką techniczną adidas).
  • Do 13 września – 150 zł (z pamiątkową koszulką bawełnianą) albo 180 zł (z koszulką techniczną adidas).
  • Po 13 września – 200 zł (z pamiątkową koszulką bawełnianą) albo 230 zł (z koszulką techniczną adidas).
Limit miejsc na maraton wynosi 8000 osób. Zgłoszenia online zostaną zawieszone 20 września 2015 roku, po tym terminie zgłoszenia będą możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów 37. PZU Maratonu Warszawskiego w dniach 25-26 września 2015 (pula 200 numerów startowych), o ile wcześniej nie wyczerpie się limit miejsc startowych.
Bądźcie z nami w ten wyjątkowy weekend!
Więcej informacji: www.pzumaratonwarszawski.com

Możliwość komentowania została wyłączona.