8 września 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ostatni test przed maratonem warszawskim


ostatni sprawdzian


Do Maratonu Warszawskiego zostało już tylko nieco ponad 2 tygodnie. Wszystkich tych, którym nie koliduje to z ich Planem Treningowym zapraszamy na stadion Warszawskiej SKRY już w najbliższą sobotę 10 września. Będziecie mogli wykonać tam ostatni test waszej formy – przebiec 5 000 m (12,5 okrążenia) lub 10 000 m (25 okrążeń).

Wynik z 5 czy 10 km nie przełoży się na wynik w maratonie jeśli nie trenowaliście pod maraton, nie wykonywaliście naprawdę długich treningów. Ale jeśli z treningu do maratonu zrobicie dobry wynik na krótszym dystansie to może być to świetny prognostyk na maraton i ostatnie wskazanie lub potwierdzenie tempa jakie macie zamiar utrzymać w maratonie. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do kalkulatora, z którego wszystko można obliczyć.

Wstęp wolny, nie zapewniamy pomiaru czasu, każdy musi być w stanie zrobić to sam. Zapewniamy natomiast nowy tartan :), świetną atmosferę BiegamBoLubię i napoje POWERADE po biegu dla każdego uczestnika.

Jak co tydzień, na stadiony w całej Polsce zapraszamy początkujących i zaawansowanych. To treningi jakich w Polsce nie było. Wśród trenerów: Tomasz Czubak (Słupsk), Jacek Wosiek (Wrocław), Małgorzata Pskit (Łódź), Robert Maćkowiak (Poznań), Paweł Januszewski (Warszawa), Krzysztof Janik (Kraków) i wielu innych, przyjdź, nie pożałujesz. 🙂