3 października 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

ORLEN Warsaw Marathon dwa tygodnie wcześniej


Komitet Organizacyjny ORLEN Warsaw Marathon zdecydował o zmianie daty drugiej edycji Narodowego Święta Biegania. Ze względu na planowane na 27 kwietnia 2014 roku uroczystości kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II, ORLEN Warsaw Marathon odbędzie się 13 kwietnia 2014 roku.

Uroczystość kanonizacji Papieża-Polaka z pewnością przyciągnie do Watykanu i innych miejsc związanych z Janem Pawłem II setki tysięcy pielgrzymów. Nie zabraknie wśród nich sportowców i amatorów biegania. Dlatego, aby nie przekreślać szans tych osób na start w prestiżowej imprezie biegowej, druga edycja ORLEN Warsaw Marathon odbędzie się 13 kwietnia 2014 roku. Ci biegacze, którzy z powodu zmiany daty nie będą mogli wziąć udziału w imprezie, a wnieśli już opłaty startowe, otrzymają od organizatora zwrot kosztów wpisowego.

Z uwagi na przeniesienie daty imprezy zmianie ulegają również najważniejsze daty:

– Zapisy internetowe będą przyjmowane do 2 kwietnia 2014 r.
– Pakiety startowe w biegach na dystansie maratonu i 10 km będą wydawane w dniach: 09-12 kwietnia 2014 r.
– Pakiety startowe w Marszobiegu na dystansie 3 km będą wydawane w dniach: 09-11 kwietnia 2014 r.
– Marszobieg 3 km odbędzie się 12 kwietnia 2014 r.

Nowa edycja ORLEN Warsaw Marathon to jeszcze większy rozmach i jeszcze wyższy poziom sportowy. Warto zarejestrować się jak najszybciej, ponieważ do 31 października obowiązują promocyjne stawki opłat wpisowych na bieg maratoński (79,00 PLN), a do końca roku przyjmowana będzie najniższa opłata wpisowa w biegu na 10 km (59,00 PLN). Osoby niepełnosprawne oraz powyżej 70 roku życia są zwolnione z opłat. Udział w biegu charytatywnym jest bezpłatny.

Zapisy na: www.orlenmarathon.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.