27 lutego 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

On – Sight Adventure Race – rajd przygodowy


on 540

Pełni entuzjazmu informujemy, że w dniach 25 – 27. marca 2011 odbędzie się On – Sight Adventure Race – rajd przygodowy organizowany przez poznański Klub Sportów Ekstremalnych On – Sight. W zeszłym roku ścigaliśmy się w pełni lata w okolicach Gorzowa Wlkp., tym razem będziemy witać wiosnę w Lubniewicach. Terenem zmagań stanie się Pojezierze Łagowskie oraz Międzyrzecki Rejon Umocniony. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji nie będzie etapu pływackiego, gdyż mógłby okazać się aż nadto orzeźwiający, ale za to będzie okazja zwiedzić okoliczne lasy biegiem i rowerem, rzeki i jeziora kajakiem, a nieliczne asfalty na rolkach. Oprócz tego przygotowujemy zadania specjalne, które na długo pozostaną w Waszej pamięci! A wszystko to z mapą w jednej i kompasem w drugiej ręce. Czy będzie łatwo i szybko? Jak zwykle.. nie. Satysfakcja na mecie gwarantowana!

Czekają na Was dwie trasy:

Speed – ok. 140 km dla doświadczonych dwuosobowych zespołów. Trasa wymagająca precyzyjnej orientacji w terenie i bardzo dobrej wytrzymałości fizycznej.
Dyscypliny:
*    Bieg na orientację
*    Rowerowa jazda na orientację
*    Kajaki
*    Rolki
*    Zadania specjalne

Amator – ok. 60 km dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas. Start również w zespołach dwuosobowych. Dystans oraz trudność nawigacji zostały tak wyważone, aby każdy był w stanie ukończyć rajd, ale jednocześnie żeby było to wyzwanie.
Dyscypliny:
*    Bieg na orientację
*    Rowery
*    Kajaki
*    Zadania specjalne

Formularz zgłoszeniowy

Nigdy nie startowałeś w rajdzie? Nie czekaj! Podejmij wyzwanie!
Więcej informacji na stronie: www.race.onsight.pl

on2
2010 rok

Możliwość komentowania została wyłączona.