25 lutego 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Oferta noclegowa ORLEN Warsaw Marathon!


Narodowe Święto Biegania jest imprezą adresowaną nie tylko do mieszkańców stolicy. Aby należycie zadbać o przybyszów i pomóc im w spełnieniu sportowych marzeń podczas ORLEN Warsaw Marathon 21 kwietnia, do wszystkich gości kierowana jest specjalna oferta noclegowa. Od promocyjnych stawek za pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu, po darmowe kwatery w szkołach – każdy biegacz znajdzie coś dla siebie.
Goście spoza Warszawy, którzy zarejestrują się przez naszą stronę internetową na bieg na dystansie 42,195 km i dokonają opłaty wpisowej, mogą liczyć na darmowy nocleg. Liczba miejsc jest ograniczona, a każdy zawodnik może zarezerwować tylko jedno miejsce. Kwatery zostaną zorganizowane w halach sportowych szkół położonych w pobliżu miejsca startu. Darmowe noclegi ORLEN Warsaw Marathon są koedukacyjne. Każda osoba, która chce skorzystać z oferty musi mieć własną karimatę i śpiwór. Zapisy odbywają się na stronie internetowej www.orlenmarathon.pl. Wystarczy wejść na swoje konto i w profilu zaznaczyć potrzebę darmowego noclegu. Rezerwacje przyjmowane będą do 18 kwietnia lub do wyczerpania miejsc.
ORLEN Warsaw Marathon 21042013 plakat
We współpracy ze sprawdzonymi hotelami w Warszawie powstała również specjalna oferta dla wszystkich uczestników ORLEN Warsaw Marathon, którzy wystartują na dowolnym dystansie – 3 km, 10 km lub 42,195 km. Ceny pobytu w 15 wybranych hotelach będą średnio o około 10 proc. niższe i mają gwarancję stałego poziomu (nie podlegają rynkowym wahaniom cen hotelowych) oraz w każdym przypadku uwzględniają cenę śniadania. W programie noclegowym biorą udział hotele sieci Start Hotel, Best Western oraz Grupy Hotelowej Orbis. Większość z nich położona jest w obrębie 3-6 km od startu i mety maratonu.
O atmosferze i powodzeniu ORLEN Warsaw Marathon zdecydują biegacze, wśród których wiele osób z pewnością będzie spoza stolicy Polski. Chcemy stworzyć wszystkim przybyszom jak najbardziej komfortowe warunki do startu. Oferta noclegowa ORLEN Warsaw Marathon powstała we współpracy ze sprawdzonymi markami branży hotelowej i rekomendujemy skorzystanie z niej wszystkim naszym gościom –  mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej PKN ORLEN.
Każdy biegacz, który wybierze nocleg w jednym z hoteli sieci Start Hotel i Best Western (hotele Felix, Atos, Portos, Aramis), może liczyć na atrakcyjne stawki za wynajęcie pokoi, parking za pół ceny i 10 proc. zniżki na usługi hotelowej restauracji. Specjalnie dla wszystkich uczestników ORLEN Warsaw Marathon przygotowano także możliwość późniejszego wymeldowania w dniu imprezy. Chęć przedłużenia pobytu trzeba potwierdzić w recepcji hotelu, a podczas dokonywania rezerwacji powołać się na ORLEN Warsaw Marathon. Ceny promocyjne obowiązują do 21.04.2013 r. lub wyczerpania pokoi. Więcej informacji na temat rezerwacji noclegów w sieci Start Hotel i Best Western: www.orlenmarathon.pl/noclegi/HoteleStart
www.orlenmarathon.pl/noclegi/HoteleBestWestern
Z kolei uczestnicy Narodowego Święta Biegania, którzy wybiorą pobyt w jednym z hoteli Grupy Hotelowej Orbis (Sofitel Victoria, Mercure, Mercure Grand, Novotel, Novotel Airport, Ibis), mogą liczyć na stałą, promocyjną stawkę za noc, niezależnie od aktualnego obłożenia hotelu. Oferta jest stała do 15 marca i obejmuje rezerwacje na 20 i 21 kwietnia. Parking zewnętrzny jest płatny osobno. Więcej informacji na temat rezerwacji noclegów w hotelach Grupy Hotelowej Orbis: www.orlenmarathon.pl/noclegi/GrupaHotelowaOrbis.
Oprócz kompleksowych przygotowań do startu w maratonie, warto już dziś zadbać także o komfortowy pobyt w Warszawie. Oferta noclegowa ORLEN Warsaw Marathon to idealna propozycja dla biegaczy z całego kraju i zagranicy.
Więcej informacji o ORLEN Warsaw Marathon można znaleźć na:
www.orlenmarathon.pl
www.facebook.com/ORLENmarathon

Możliwość komentowania została wyłączona.