19 stycznia 2018 Redakcja Bieganie.pl Sport

Obozy WIOSNA, LATO


Wielkimi krokami zbliża się letnia odsłona naszych obozów biegowych. Kolejny już rok będziemy was gościć na zgrupowaniach w Krościenku, Szczawnicy, Szklarskiej Porębie. We wrześniu będziemy eksplorować piękne rejony Baski w Chorwacji. A jesienią… sami zobaczycie już wkrótce!

Co nowego u Nas?

Pierwszą nowością jest nowa strona poświecona tylko i wyłącznie naszym obozom, gdzie w przejrzysty i prosty sposób możecie odnaleźć harmonogram naszych zgrupowań, zapisać się do newslettera oraz poczytać relacje z naszych wyjazdów. Mamy nadzieję, że nasze koszulki obozowe z nowym logo sprawią, że łatwiej odnajdziecie się na różnych biegach w całej Polsce. Bo przecież tworzymy wspólną obozową rodzinę i warto poznać lub spotkać bratnie dusze także poza zgrupowaniami. Całkowicie odświeżona obozowa strona biegania dostępna bezpośrednio pod adresem www.obozybieganie.pl

Z okazji premiery nowej strony przygotowaliśmy dla Was kilka promocji na ostatnie miejsca na poszczególnych turnusach! Sprawdźcie i skorzystajcie!

 W tym roku przygotowaliśmy kilka nowości. Jak wiecie rutyna nas nie dopada i staramy się z roku na rok rozwijać. W tym sezonie oprócz tego co u nas najważniejsze czyli doskonałej kadry trenerskiej i co za tym idzie profesjonalnego szkolenia treningowego oraz wspaniałej rodzinnej atmosfery. Znajdziecie wiele porad treningowych. Nowe oblicze wykładów, które przybiorą formę warsztatów, na których będziecie mogli uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania. Dodatkowo każdy z Was będzie miał możliwość skorzystania z indywidualnej rozmowy z trenerem,  a także otrzyma od nas plan treningowy wraz ze wskazówkami i wykazem aktualnego poziomu sportowego. Podczas zgrupowania będzie można skorzystać ze wsparcie produktów marki HIGH5, która dostarczy izotoniki i napoje regeneracyjne. Nowe trasy i wspaniali ludzie napewno dopełnią naszą tygodniową przygodę z bieganiem.

 

Powyżej filmik pokazujące piękne trasy po których biegamy w okolicach Szklarskiej Poręby

Dla osób które dopiero co trafiły na naszą stronę lub na ten artykuł kilka informacji, które pozwolą Wam poznać naszą pasję i zobaczyć, że w organizacji zgrupowań dla amatorów biegania nie jesteśmy od dziś! Cała historia rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy to zorganizowaliśmy pierwszy obóz biegowy w Szklarskiej Porębie. Teraz mamy za sobą blisko 70 zgrupowań w różnych częściach Polski, Europy i Świata. Na naszych obozach w kadrze trenerskiej spotkacie przede wszystkim doświadczonych trenerów, którzy byli niegdyś czołowymi zawodnikami, następnie przechodzili kolejne szczeble kariery pracy z młodzieżą, wyczynowymi zawodnikami i grupami amatorów. Prowadzimy szkolenia na najwyższym poziomie, dopasowane do poziomu sportowego każdego uczestnika. Jeśli chcesz się przekonać, że Twoje bieganie może się diametralnie zmienić i chcesz poznać nowe możliwości to zapraszamy na nasze obozy i warsztaty przez cały rok.

Do zobaczenia na…

Możliwość komentowania została wyłączona.