25 czerwca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Nowa impreza biegowa w Trójmieście z metą w Ergo Arenie


Duże, masowe biegi uliczne mają już Gdynia i Gdańsk. Spektakularnej imprezy biegowej doczekał się też Sopot. 12 października (niedziela) odbędzie się pierwsza edycja Verve 10k Run. Aż trzy tysiące osób będzie mogło pobiec centralnymi ulicami Sopotu. Meta w hali Ergo Arena!

 Jesteśmy przekonani, że Verve 10k Run Sopot szybko dołączy do grona najważniejszych biegów ulicznych w Polsce – mówi Michał Drelich z agencji Sport Evolution, dyrektor biegu. – Sopot
to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. To nie tylko urokliwy kurort, ale
też miejsce wielu ważnych i prestiżowych wydarzeń sportowych. Verve 10k
Run nie będzie kolejną, zwykłą imprezą na biegowej mapie Polski. Ci,
którzy 12 października wybiorą nasze zawody z pewnością się nie zawiodą.
Gwarantujemy super atrakcyjną trasę z metą w Ergo Arenie, bogaty pakiet
startowy i wiele dodatkowych atrakcji dla całych rodzin. Stawiamy też
na wysoki poziom sportowy
– dodaje.
Verve 10k Run odbędzie się 12 października 2014 roku. Zawodnicy będą rywalizować na 10-kilometrowej, atestowanej trasie prowadzącej centralnymi ulicami Sopotu m.in. ul. Władysława Łokietka, 3 maja, Grunwaldzką, Powstańców Warszawy, Franciszka Mamuszki i Aleją Wojska Polskiego. W programie zawodów przewidziane są również biegi dla dzieci i młodzieży w wieku 3-15 lat oraz bieg VIP. Impreza jest częścią obchodów 113 rocznicy nadania praw miejskich dla Sopotu.

Verve2

Organizatorem Verve 10k Run jest agencja marketingu sportowego Sport Evolution, która stoi za organizacją wielu uznanych imprez sportowych w naszym kraju m.in. Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie i Herbalife Triathlon Gdynia.
Sponsorem generalnym Imprezy jest firma Vemma Europe Limited. Jest to międzynarodowa firma działająca w branży wellness – dostarcza płynne suplementy diety wszystkim, którzy chcą poprawić swoje samopoczucie i mieć więcej energii. Oferuje napoje energetyczne – Verve, witaminowe – Vemma, czy koktajle proteinowe – Bod•ē, które można zakupić w prawie 30 państwach Europy i ponad 50 na całym świecie. Vemma działa w Europie od 2006 roku i w swojej działalności aktywnie promuje zdrowy styl życia. 
Vemma Europe to nie tylko suplementy diety, ale styl życia. Od lat zarażamy Europejczyków entuzjazmem do aktywności fizycznej i prawidłowych nawyków żywieniowych. Verve 10K Run to wyjątkowa impreza biegowa, która jest zgodna zarówno z misją firmy Vemma Europe, jak i moją osobistą pasją do biegów długodystansowych. – Szymon Grabowski, Współzałożyciel/Dyrektor Generalny Vemma Europe.
Informacje i zapisy na www.sopot10k.com oraz facebook.com/sopot10k

Możliwość komentowania została wyłączona.