12 stycznia 2017 Redakcja Bieganie.pl Sport

Nominujesz Frontrunnera ? Ogłaszamy konkurs.


Mamy dla was nietypowy konkurs. Zazwyczaj konkurs polega na tym, że musicie zrobić coś tylko dla siebie. Tym razem, jest trochę inaczej.

Jak wiecie, w styczniu przyjmowane są aplikacje do programu Asics Frontrunners. Aplikowanie polega na tym, że zawodnik, który czuje, że ten program jest dedykowany dla niego, sam wypełnia formularz. Być może jednak, są wśród nas tacy biegacze, którzy są zbyt skromni, żeby pomyśleć o zgłoszeniu. Może myślą, że „inni są na pewno ciekawszymi” kandydatami i nie zgłoszą swojej kandydatory. Tymczasem wy ich znacie i wiecie, że są to bardzo ciekawe osoby, być może takie, które podziwiacie, lubicie. Nie koniecznie muszą być w tym momencie bardzo aktywne w mediach społecznościowych.

Chodzi o ludzi, którzy mogą być dla innych inspirujący. Odrębną sprawa jest, czy taka osoba zgodziłaby się zostać członkiem Frontrunersów. My, Bieganie.pl, chcemy po prostu wiedzieć kto i dlaczego jest wg was osobą ciekawą.

Dlatego prosimy was o zgłoszenie takiej osoby w poniższym formularzu. Najważniejszym elementem jaki zgłoszenie powinno zawierać jest wasza argumentacja, dlaczego uważacie tego biegacza lub tę biegaczkę za osobę szczególną, godną uwagi, naśladowania czy może podziwiania. Oczywiście, jeśli wiecie, że taka osoba jest już związana z jakąś sportową marką to jej zgłaszanie nie ma sensu. My chcemy jednak dać sobie szanse przekonania Asicsa do tego, żeby pomimo nie zgłoszenia się przez tę osobę do programu, to Asics zaproponował jej udział (robimy to samowolnie 🙂 )

Nagrodą w naszym konkursie, są buty, najnowszy model Asics Fuzex Rush, nawet jeszcze w Polsce nie dostępny.

Buty wygrywa ten (lub ta), który napisze najlepszy tekst tłumaczący dlaczego zgłasza tę właśnie osobę. Może to być tekst kilku zdaniowy ale może być to nawet długie opowiadanie pokazujące jakąś historię człowieka, biegacza, może jak wpłynął na was a może na innych. Przyjmijcie, że jest to jakaś forma wyrażenia uznania dla osoby, którą zgłaszacie.

My najlepszy tekst będziemy chcieli opublikować, jeśli zgodzi się na to opisywany w nim bohater (lub bohaterka). W zależności od tego czy będziecie tego chcieli czy nie, możemy ujawnić lub nie ujawnić waszego nazwiska, zarówno czytelnikom jak i opisywanemu bohaterowi.

Z zatem, do piór (do klawiatur).

Zasady konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Bieganie.pl.
2. Zwycięzca otrzyma najnowszy model butów biegowych Asics FuzeX Rush
3. Konkurs polega na zgłoszeniu Nominowanego zawodnika (lub zawodniczkę) w formularzu poniżej.
4. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród autorów najciekawszej argumentacji prezentującej nominowanego lub nominowaną.
5. Na wasze propozycje czekamy do 19 stycznia 2017 włącznie
6.
Bieganie.pl. zastrzega sobie prawo do niewybrania zwycięzcy, jeśli żadna praca nie będzie prezentować odpowiednio dobrego poziomu

Możliwość komentowania została wyłączona.