14 sierpnia 2019 Redakcja Bieganie.pl Sport

Niepowtarzalna i nowoczesna – znamy wzór koszulki 41. PZU Maratonu Warszawskiego i biegów towarzyszących


Zestawienie klasycznych kolorów i nowoczesnego wzornictwa na oficjalnej koszulce to nawiązanie do tegorocznej myśli przewodniej przyświecającej organizatorom – z siłą nowoczesności i szacunkiem do tradycji. Z tą ideą  41. PZU Maraton Warszawski celebruje wejście w nową piątą dekadę imprezy.

Na zagospodarowanie głównej przestrzeni z przodu koszulki będą musieli zapracować sami biegacze. Dzięki jej kreatywnemu projektowi każdy z zawodników, którzy ukończą rywalizację, będzie mógł pochwalić się osiągniętym wynikiem.

Koszulka techniczna marki New Balance na froncie zawierać będzie motyw stopera z wkomponowanym zarysem panoramy Warszawy, a główny element stanowić będzie czas, który można zakreślić za pomocą markera permanentnego. Na tyle koszulki umieszczono zarys trasy 41. PZU Maratonu Warszawskiego.MW_koszulka_prezentacja_01.png – Zależało nam, aby koszulka była pamiątką dedykowaną każdemu uczestnikowi. Dlatego znalazły się na niej dwa motywy – trasa i pokonane kilometry oraz miejsca na zaznaczenie czasu, z którym przekroczyło się linię mety – mówi Magda Skrocka, Dyrektor Komunikacji Fundacji Maratonu Warszawskiego.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać koszulkę?

Pakiety startowe na 41. PZU Maraton Warszawski dostępne są w 3 wariantach (ceny obowiązują do końca sierpnia): bez koszulki (150 zł), z koszulką bawełnianą z analogicznym wzorem (169 zł) oraz koszulką techniczną New Balance (199 zł). Wyboru należy dokonać na etapie rejestracji. Osoby, które już zarejestrowały i opłaciły swój udział, mogą dodać koszulkę dopłacając różnicę w cenie.banner___poznaj_tras__.jpgKoszulki na biegi towarzyszące

Koszulki na biegi towarzyszące będą spójne graficznie z tymi w biegu głównym. Na każdej z nich zostanie umieszczona grafika stopera z możliwością wykreślenia osiągniętego wyniku. Wszystko w kolorach charakterystycznych dla wrześniowej imprezy.

41. PZU Maraton Warszawski oraz biegi towarzyszące odbędą się 29 września 2019 roku.

Więcej informacji oraz zapisy dostępne są NA STRONIE MARATONU.koszulkisztafetapiatka.jpg

Możliwość komentowania została wyłączona.