philips
 
14 sierpnia 2019 Redakcja Bieganie.pl Sport

Niepowtarzalna i nowoczesna – znamy wzór koszulki 41. PZU Maratonu Warszawskiego i biegów towarzyszących


Zestawienie klasycznych kolorów i nowoczesnego wzornictwa na oficjalnej koszulce to nawiązanie do tegorocznej myśli przewodniej przyświecającej organizatorom – z siłą nowoczesności i szacunkiem do tradycji. Z tą ideą  41. PZU Maraton Warszawski celebruje wejście w nową piątą dekadę imprezy.

Na zagospodarowanie głównej przestrzeni z przodu koszulki będą musieli zapracować sami biegacze. Dzięki jej kreatywnemu projektowi każdy z zawodników, którzy ukończą rywalizację, będzie mógł pochwalić się osiągniętym wynikiem.

Koszulka techniczna marki New Balance na froncie zawierać będzie motyw stopera z wkomponowanym zarysem panoramy Warszawy, a główny element stanowić będzie czas, który można zakreślić za pomocą markera permanentnego. Na tyle koszulki umieszczono zarys trasy 41. PZU Maratonu Warszawskiego.MW_koszulka_prezentacja_01.png – Zależało nam, aby koszulka była pamiątką dedykowaną każdemu uczestnikowi. Dlatego znalazły się na niej dwa motywy – trasa i pokonane kilometry oraz miejsca na zaznaczenie czasu, z którym przekroczyło się linię mety – mówi Magda Skrocka, Dyrektor Komunikacji Fundacji Maratonu Warszawskiego.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać koszulkę?

Pakiety startowe na 41. PZU Maraton Warszawski dostępne są w 3 wariantach (ceny obowiązują do końca sierpnia): bez koszulki (150 zł), z koszulką bawełnianą z analogicznym wzorem (169 zł) oraz koszulką techniczną New Balance (199 zł). Wyboru należy dokonać na etapie rejestracji. Osoby, które już zarejestrowały i opłaciły swój udział, mogą dodać koszulkę dopłacając różnicę w cenie.banner___poznaj_tras__.jpgKoszulki na biegi towarzyszące

Koszulki na biegi towarzyszące będą spójne graficznie z tymi w biegu głównym. Na każdej z nich zostanie umieszczona grafika stopera z możliwością wykreślenia osiągniętego wyniku. Wszystko w kolorach charakterystycznych dla wrześniowej imprezy.

41. PZU Maraton Warszawski oraz biegi towarzyszące odbędą się 29 września 2019 roku.

Więcej informacji oraz zapisy dostępne są NA STRONIE MARATONU.koszulkisztafetapiatka.jpg