27 marca 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

Najmocniej obsadzony polski półmaraton już w niedzielę.


przed_polaratonem_540.jpg
Od lewej: Adam Draczyński, Grzegorz Gajdus, Henryk Szost

Oto rozmowa przed Półmaratonem:

Rozmowa przed Pólmaratonem


Jeśli chcesz spotkać czołowych zawodników, porozmawiac z nimi, zrobić sobie zdjęcie – oto godziny w których 27 marca będą oni obecni w biurze zawodów przy Krakowskim Przedmieściu.

13:00 – Szost, Draczyński, Gajdus
14:00 – Shumye, Dugo
15:00 – Karonei, Nduva, Musyoka
16:00 – Kaczmarek, Kłeczek, Ochal
17:00 – Sobańska, Jarzyńska, Drazdauskaite, Kalendarowa
18:00 – Kozłowski, Giżyński, Chabowski

5. Carrefour Półmaraton Warszawski już za
kilkadziesiąt godzin, oto ostatnie informacje przedstartowe.

Biuro zawodów będzie czynne w piątek (w godz. 16-20) oraz w sobotę (w godz. 10-20), a także dodatkowo w niedzielę między 8 a 9 rano. Uwaga – w niedzielę nie prowadzimy już zapisów ani nie przyjmujemy wpłat – możliwy jest jedynie odbiór wcześniej opłaconych numerów. Biuro zawodów mieści się w budynku Centralnej Biblioteki Rolniczej, ul. Krakowskie Przedmieście 66. Jeśli jeszcze nie opłaciłeś startu, to zrób to niezwłocznie – przelewem lub kartą. W tej chwili opłata wynosi 120 zł, ale płacąc w biurze zawodów – zapłacisz 160.

Numery można odbierać na podstawie własnego dokumentu tożsamości albo na podstawie karty startowej, którą każdy zawodnik powinien był otrzymać mailem na podany przez siebie podczas rejestracji adres elektroniczny.

Numery startowe dla sztafet odbiera kapitan. Godziny pracy biura zawodów dla sztafet: piątek 16-20, sobota 8-9. Pamiętajcie o odprawie kapitanów sztafet w sobotę o 9:30 na scenie głównej.
Członkowie poszczególnych zmian w sztafetach zajmują miejsce w odpowiednich boksach zgodnych z kolorami numerów startowych (osobny kolor numeru i boksu dla każdej zmiany). Start sztafety o godz. 10.00 w sobotę. Depozyty ubraniowe będą czynne od godz. 8.30.

Prosimy pamiętać o zmianie czasu z soboty na niedzielę – zegarki przesuwamy z godz. 2 na 3.

Start półmaratonu w niedzielę o godz. 10.00. Depozyty ubraniowe będą czynne od godz. 8.30. Wejście do stref startowych na podstawie numerów – każda strefa oznaczona jest odpowiednim kolorem. Znajdź swoją!
Na mecie po otrzymaniu medalu i folii okrywającej odbieramy napoje (w tym: gorąca herbata), a po wyjściu ze strefy mety – gorący posiłek (zupa) w strefie cateringu.

Wszystkich przyjezdnych, którzy nie mają jeszcze noclegu, zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty hotelu Hilton. Dla uczestników półmaratonu i sztafet oferuje on pokój ze śniadaniem w cenie 200 zł + VAT (jedynka lub dwójka – do wyboru). Do zniżki uprawnione są osoby posiadające ze sobą numer startowy naszej imprezy.

Osoby korzystające z bezpłatnego miejsca noclegowego na hali odbierają skierowania w biurze zawodów.

Informujemy, że w sobotę w biurze zawodów będzie można spotkać się i porozmawiać ze wszystkimi zawodnikami, którzy będą walczyć o zwycięstwo w półmaratonie. Od godz. 13 do 18 co godzinę spotkania z kolejnymi bohaterami rywalizacji. Sobańska, Karonei, Jarzyńska, Szost, Shumye i wielu innych. Zdjęcie z faworytem i autograf na numerze startowym? Tak – w sobotę w biurze zawodów.

Zapraszamy też wszystkich do wzięcia udziału w dodatkowych zabawach i konkursach przygotowanych dla wszystkich gości miasteczka w sobotnie popołudnie. W programie: wyścigi wózków, tory przeszkód oraz przebojowa rywalizacja strongmenów. Szczegóły w biurze i na naszej stronie internetowej.

5. Carrefour Półmaraton Warszawski już w ten weekend!
27-28 marca: Krakowskie Przedmieście – Plac Zamkowy

Do startu największego polskiego półmaratonu pozostało kilkadziesiąt godzin. Czeka nas wielkie wydarzenie w samym centrum stolicy – nie tylko dla fanów sportu. Przedstawiamy najważniejsze fakty i wydarzenia dotyczące imprezy:

Wielka frekwencja – tegoroczny półmaraton będzie jednym z największych w historii. Spodziewamy się około 4000 uczestników w półmaratonie i ponad 1200 zawodników w sztafecie 5 razy 5. Zapisy na obie imprezy będą przyjmowane jeszcze w biurze zawodów.
Rekordy sportowe – Carrefour Półmaraton Warszawski przyzwyczaił nas dzięki szybkiej trasie to wysokiego poziomu sportowego. Doskonała forma Polaków i jak zawsze mocni Afrykańczycy gwarantują, że i tym razem zobaczymy wielki pojedynek. Czy padnie kolejny rekord trasy?
Trasa – Szybka i łatwa. Biegacze pobiegną m.in.: ulicą Marszałkowską, Traktem Królewskim, Mostem Gdańskim i Świętokrzyskim oraz tunelem wzdłuż Wisły.
Imprezy towarzyszące – W sobotę na Krakowskim Przedmieściu odbędą się niewielkie imprezy towarzyszące. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy w rodzinnej atmosferze.

Uwaga – spotkania z faworytami – Informujemy, że w sobotę w biurze zawodów będzie można spotkać się i porozmawiać ze wszystkimi zawodnikami, którzy będą walczyć o zwycięstwo w półmaratonie. Od godz. 13 do 18 co godzinę spotkania z kolejnymi bohaterami rywalizacji. Sobańska, Karonei, Jarzyńska, Szost, Shumye i wielu innych. Zdjęcie z faworytem i autograf na numerze startowym? Tak! – w sobotę w biurze zawodów.

Skrócony program imprezy:

Sobota, 27 marca
10.00       – Start Sztafety 5 x 5
12.30       –  Dekoracje sztafet
12.31       –  Koncerty i konkursy na scenie
od 14.00  –  Imprezy towarzyszące

Niedziela, 28 marca
10.00       –  5 Carrefour Półmaraton Warszawski – start
ok. 11.00 –  Finisz pierwszych zawodników i dekoracje
11.40       –  Dekoracja generalna

FORUM DYSKUSYJNE

Możliwość komentowania została wyłączona.