New Balance 1080v12
 
24 czerwca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Mizuno na czerwcowych imprezach biegowych


Czerwiec obfituje w wiele biegów, zarówno dużych imprez masowych jak i bardziej kameralnych biegów regionalnych. W ostatni weekend odbyły się dwie imprezy które były przez nas wspierane i gdzie mogliście nas spotkać.

Pierwszą z nich był jeden z największych biegów na Pomorzu czyli Nocny Bieg Świętojański w Gdyni, który ukończyła rekordowa liczba 6 199 biegaczy. Tak duża liczba uczestników sprawiła że trasa nie wszystkim pozwoliła na osiągnięcie życiowych wyników, ale mimo wszystko Gdynia pokazała jak duży tkwi w niej potencjał i głód biegania.

5

WP 20140620 012

Drugą z imprez był odbywający się nieopodal Ostrowa Wielkopolskiego Duathlon Sieroszewice. Impreza organizowana przez miejscowy klub KS Maraton jest jedną z niewielu tego typu imprez w Polsce. Uczestnicy mieli do pokonania trasę składającą się z trzech etapów: biegu na dystansie 10km, jazdy rowerowej na dystansie 40km oraz na koniec biegu na 5km pętli.

Uczestnicy zawodów nie dali się pokonać zmiennej aurze a także utrudniającemu bieg oraz jazdę wiatrowi i niemalże w komplecie stawili się na mecie. 

DSC 2918
 

DSC 2933

DSC 0076

DSC 0086

DSC 0101

DSC 2919

A już w najbliższą niedzielę zapraszamy do wzięcia udziału w trzech wspieranych przez nas imprezach:

VIII Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka w Ostrowie Wielkopolskim. Równolegle z maratonem odbędzie się bieg na dystansie o połowę krótszym. 
Cross Liga – ostatni bieg z cyklu zawodów terenowych który odbędzie się na terenie Górznieńsko – Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego na obrzeżach Górzna (okolice Brodnicy). 
Perły Małopolski – Rabka Zdrój. Trzeci bieg z cyklu pięciu imprez odbywających się na terenie pięciu parków narodowych zlokalizowanych w Małopolsce. Tym razem biegaczy czeka trasa ukazująca uroki Gorczańskiego Parku Narodowego.
Serdecznie zapraszamy do udziału we wspieranych przez nas imprezach i życzymy udanych startów oraz wielu życiówek!
Zespół Mizuno