10 kwietnia 2018 Redakcja Bieganie.pl Sport

Mistrzostwa Polski Dziennikarzy/Blogerów w biegu na 1 milę już 10 czerwca!


Na co dzień piszesz o sportowcach? Komentujesz ich pracę? Trzymasz za nich kciuki? Tym razem masz szansę stanąć po tej drugiej stronie. Zasmakować przedstartowej adrenaliny. Sprawdzić, na jaki wysiłek cię stać. Przyjdź 10 czerwca na stadion AWF Warszawa, powalcz o tytuł Mistrzyni i Mistrza Polski Dziennikarzy w biegu na 1 milę i zasmakuj tych samych emocji, jakich doznają Twoi sportowi idole.

Biegi na 5 km, 10 km, półmaratony, maratony… wszystko to już było. Tym razem masz szansę wziąć udział w czymś naprawdę wyjątkowym. 1 Mila, to bowiem impreza jedyna w swoim rodzaju. Biorąc w niej udział, masz szansę poczuć się jak profesjonalny sportowiec.

Uczestnicy zawodów ścigają się na bieżni warszawskiego stadionu AWF, a oprawa biegu jest wzorowana na największych, światowych mityngach lekkoatletycznych. 10 czerwca spodziewaj się zatem natychmiastowych wyników, oraz powtórek swojego biegu na wielkim stadionowym telebimie,, dzwonka na czwartym okrążeniu, emocji, jakich nie zaznasz na żadnym ulicznym biegu. Ponadto każdy uczestnik otrzymuje pamiątkową koszulkę oraz spersonalizowany numer startowy, a w gratisie: cały worek gwarantowanych emocji. Własnych. I konkurentek i konkurentów.

Dzień po biegu będzie można kupić wyjątkowy numer Przeglądu Sportowego ze specjalną wkładką zawierającą relację z zawodów oraz z wynikami.

Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Dziennikarzy odbędą się w ramach biegu 1 Mila – Amatorskich Mistrzostw Polski w biegu na milę. Obejrzyj wideo z poprzedniej edycji imprezy →

Dla kogo: Do rywalizacji zapraszamy dziennikarzy, blogerów, redaktorów, fotoreporterów.
Kiedy i gdzie: 10 czerwca 2018, stadion AWF Warszawa
Pakiet startowy:
– koszulki startowe (singlety) marki Kalenji by Decathlon
– zestaw nawadniający OSHEE
Informacje o zapisach: www.1mila.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.