New Balance 1080v12
 
30 lipca 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Maraton Karkonoski już w najbliższy weekend


W pierwszą sobotę sierpnia do mekki biegaczy – Szklarskiej Poręby zjedzie 500 zawodników, którzy będą podziwiać piękno Karkonoszy w biegu w czasie IV Maratonu Karkonoskiego, będącego próbą przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Świata w Długodystansowym Biegu Górskim.

W związku z licznymi pytaniami i wątpliwościami, by uniknąć nieporozumień przedstawiamy w skrócie zapisy Regulaminu:

1.    Biuro zawodów znajdować się będzie w  Szklarskiej Porębie przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę w piątek w godzinach 10:00 – 20:00. NIE MA MOŻLIWOŚCI WERYFIKACJI I ODBIORU PAKIETÓW STARTOWYCH W DNIU BIEGU.

2.    Start biegu w sobotę o godzinie 8:30 spod dolnej stacji wyciągu na Szrenicę. Depozyt będzie przyjmowany WYŁĄCZNIE w workach o wymiarach ok. 40 X 43 cm dostarczonych przez Organizatora i wwieziony na metę na Szrenicę, gdzie będzie do odebrania na podstawie numeru startowego.

3.    Na ok. 6,5 km znajdował się będzie Punkt Kontrolny, na którym obowiązuje limit czasu 1godz. 15 min. Zawodnicy, którzy nie zmieszczą się w limicie, nie będą kontynuować biegu i zostaną skierowani w kierunku mety na Szrenicy. NIEPODPORZĄDKOWANIE SIĘ ZALECENIOM OBSŁUGI I KONTYNUOWANIE BIEGU SKUTKUJE ZAKAZEM STARTÓW W NASTĘPNYCH EDYCJACH BIEGU.

4.    Na podstawie kuponów przy numerze startowym zawodnicy będą mogli skorzystać z posiłku na mecie i zjazdu wyciągiem ze Szrenicy do Szklarskiej Poręby.

5.    Ceremonia dekoracji odbędzie się przy dolnej stacji wyciągu ok. godz. 17:00 i zostanie poprzedzona koncertem. Warunkiem odbioru nagród jest osobiste uczestnictwo w dekoracji. Wśród osób, które ukończą maraton zostaną rozlosowanie 3 PAKIETY NA PRZYSZŁOROCZNE MISTRZOSTWA ŚWIATA – warunkiem otrzymania – osobiste odebranie w czasie dekoracji.

6.    Po zakończeniu ceremonii ok. 17:30 zapraszamy na masaż stóp podczas FIRE WALK, czyli boso po rozżarzonych węgłach.

Do zobaczenia w Szkklarskiej Porębie !!!

maratonkarkonoski