NB 1080v12
 
25 marca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Lewis Hamilton wybiera Melbourne trening biegowy


FANI  OKAZUJĄ WSPARCIE PODCZAS TRENINGU REEBOK

[23.03.2011] – Na ulicach Melbourne pojawiły się tłumy ludzi wspierających Lewisa Hamiltona podczas niezwykłego biegu treningowego wzdłuż rzeki Yarra. Były mistrz świata F1 i ambasador marki Reebok dołączył do Rachael Finch, finalistki konkursu Miss Universe Australia, z którą przetestował nową innowacyjną kolekcję ubrań Reebok ZigTech.

hamilton trening

Fani zostali zaproszeni na to wydarzenie za pośrednictwem serwisów Facebook i Twitter. Dzięki temu zyskali unikalną szansę trenowania z Lewisem Hamiltonem podczas jego pobytu w Australii oraz mogli na własnej skórze przekonać się o korzyściach wynikających z trenowania w butach i ubraniach z najnowszej kolekcji Reebok ZigTech.

Lewis Hamilton powiedział: „Mój trening biegowy jeszcze nigdy nie wyglądał w ten sposób! Zwykle jestem sam, tym razem towarzyszyło mi tak wielu ludzi – to niesamowite doświadczenie! Melbourne to piękne miasto i czułem się wyjątkowo biegnąc jego ulicami w towarzystwie tylu Australijczyków! Reebok zawsze wie, jak urozmaicić trening – tym razem też się udało! Mam nadzieję, że wszystkim podobało się tak bardzo, jak mi!”.

Aby przygotować się do nadchodzącego sezonu Formuły 1, który zacznie się w Melbourne 25 marca, Lewis Hamilton trenował w butach i ubraniach z kolekcji ZigTech przez całą zimę. W roku 2010 Reebok wprowadził buty ZigTech będące „napojem energetycznym dla Twoich stóp”, które pomagają redukować zmęczenie dolnych partii mięśni nóg. W tym roku marka Reebok poszerzyła popularną kolekcję ZigTech o ubrania. Odzież ZigTech, stworzona w oparciu o technologię Celliant™ podwyższa poziom tlenu w organizmie średnio o 7%!

Włókna Celliant® zastosowane przy produkcji odzieży ZigTech to specjalnie opracowane struktury wplecione w materiał. W badaniach klinicznych potwierdzono, że produkty zawierające Celliant® zwiększają poziom tlenu w organizmie. Włókna Celliant® tworzone są przy użyciu zbioru czułych optycznie naturalnych minerałów, którymi wzbogacono tkaniny poliestrowe.

hamilton trening1

Ubrania ZigTech są nie tylko efektywne, ale też uniwersalne i wytrzymałe. Doskonale nadają się do biegania i treningu w każdym otoczeniu, niezależnie od warunków atmosferycznych. Możesz je stosować, gdy ćwiczysz w siłowni lub trenujesz na zewnątrz. Efektywność włókien Celliant® nie zmniejszy się pod wpływem działania promieni słonecznych czy niskich temperatur.

Bill McInnis, specjalista firmy Reebok ds. zaawansowanych technologii wyjaśnia „Dzięki połączeniu zaawansowanych technologicznie butów treningowych ZigTech z odzieżą z tej kolekcji sportowiec zyskuje dokładnie to, czego potrzebuje, aby móc trenować dłużej – wzrost energii i poziomu tlenu w organizmie.”

Buty i stroje z kolekcji Reebok ZigTech noszą najlepsi sportowcy świata: gwiazdy NFL – Peyton Manning, Chad Ochocinco, najwięksi zawodnicy NHL – Sidney Crosby i Alexander Ovechkin, najlepszy “pierwszoroczniak” NBA – John Wall, piłkarze – Thierry Henry i Ryan Giggs.

Więcej informacji na stronie www.reebok.com oraz  www.reebok.com/women.

Redakcja Bieganie.pl