11 września 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Konkurs #JeepNaBiegu!


Coraz więcej biegaczy, coraz więcej świadomości związanej z aktywnym trybem życia, odżywianiem i samorozwojem. Dzięki temu mamy coraz więcej inspirujących osób, które swoim przykładem udowadniają, że jeśli chcesz, to możesz. Po prostu. Dlatego tak po prostu wpadliśmy na pomysł, aby stworzyć film o pasji biegania. I tak się składa, że to właśnie Twoja grupa biegowa może zagrać w nim główną rolę.
O co biega?
unnamed.jpg
Z początkiem października, dzięki wsparciu #JeepPolska dwaj popularni bloggerzy PanRunner i Mateusz Jasiński ruszą w podróż żeby odkryć najpiękniejsze miejsca do biegania w Polsce. Przygoda zacznie się  od odwiedzenia jednej, wyjątkowej grupy biegowej, którą łączy COŚ, na podstawie CZEGOŚ można by nakręcić film. Co to będzie? Zależy tylko od Was. Nie mamy żadnego kryterium, którym się kierujemy. Nie wiemy czym jest to COŚ, ani co jest podstawą CZEGOŚ. Zwyczajnie jeśli biegasz w grupie/jesteś założycielem lokalnej inicjatywy biegowej i chciałbyś opowiedzieć nam historię, to po prostu weź udział w konkursie i spraw, by Wasza/Twoja historia wzięła udział w tym wyjątkowym projekcie.
unnamed__2_.jpg
Jak wziąć udział w konkursie?
1. Napisz w komentarzu pod tym postem: wiersz, opowiadanie, rozprawkę, esej, poemat lub nagraj krótki filmik, zrób kolaż zdjęć i zaangażuj swoją grupę biegową w komentarze pod postem. Myśl przewodnia: dlaczego to właśnie WASZA grupa biegowa jest niepowtarzalna? Dlaczego to właśnie Wasza grupa biegowa powinna wziąć udział w filmie i dlaczego wieść o niej powinna obejść biegowy świat? Każdy post należy oznaczyć hasztagiem #JeepNaBiegu
2. Czekaj cierpliwie do rozwiązania konkursu, czyli do 30 września. Tego dnia ambasadorzy New Balance – PanRunner i Mateusz Jasiński wybiorą jedną grupę biegową, która weźmie udział w filmie.
unnamed__1_.jpg
NAGRODY
  • film i promocja Twojej grupy biegowej,
  • udział w Hollywoodzkiej produkcji, sława i szacunek w świecie biegania,
  • nagroda niespodzianka dla wszystkich uczestników filmu od #NewBalance i #JeepPolska.
REALIZACJA FILMU
Jak będzie wyglądać realizacja filmu dla zwycięskiej grupy biegowej?
1. Umawiamy się na wspólny trening w miejscu charakterystycznym dla danej grupy biegowej bądź takim, którym zwycięska grupa biegowa chce się pochwalić. 
2. Biegniemy od 5 do 15 kilometrów po wyznaczonej trasie.
3. Przygodo trwaj! 🙂
Gotowi? Let’s go! JEEEEEEEEPA!

unnamed.png

Film zrealizuje MARATHONFILM.

Możliwość komentowania została wyłączona.