10 marca 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

Konkurs Biegu Dookoła Zoo


Mamy zwycięzców Konkursu !!!
Luiza Miszczuk i Irina Hulanicka otrzymają pakiety startowe, a Łukasz Fibakiewicz, Sławomir Kurzawa pakiety Isostar. Gratulujemy

biegdookolazoo_540.jpg

Z okazji Dnia Kobiet, portal Bieganie.pl razem z organizatorami II Biegu Dookoła ZOO przygotował niespodziankę dla wszystkich pań!

Chcecie otrzymać darmowy pakiet startowy Biegu Dookoła ZOO i mieć zagwarantowany udział w imprezie jeszcze przed startem zapisów? Nic prostszego! Wystarczy, że do 10 marca do godziny 12:00 przyślecie na adres biegzoo@bieganie.pl odpowiedź na następujące pytanie:

"Jak nazywa się tygrysica z warszawskiego ogrodu zoologicznego, która w zeszłym roku towarzyszyła zawodnikom na trasie I Biegu Dookoła ZOO?"

Wśród pań, które prześlą w terminie prawidłową odpowiedź rozlosujemy 2 pakiety startowe.

Na pytanie konkursowe odpowiadać mogą również panowie. Wśród wszystkich uczestników konkursu rozlosujemy bowiem dodatkowo 2 pakiety produktów izotonicznych Isostar, sponsora II Biegu Dookoła ZOO.

konkurs_nagroda.jpg

Powodzenia!

WĄTEK NA FORUM

Zbliża się II Bieg Dookoła ZOO

Już 17 kwietnia 2010 roku w Warszawie odbędzie się II Bieg Dookoła ZOO – jedyny w Polsce bieg, którego trasa prowadzi przez ogród zoologiczny. Właśnie ruszyła nowa odsłona strony internetowej imprezy.

Na odświeżonej witrynie www.biegzoo.pl znajdują się bieżące informacje, regulaminy, trasy biegów i program imprezy. 15 marca uruchomione zostaną zapisy online do startu w imprezie. Trzeba będzie się spieszyć – w zeszłym roku 500 pakietów startowych rozeszło się w rekordowe…28 godzin! W tym roku limit uczestników wyniesie 1000 osób.

Każdy uczestnik biegu głównego na 10 km otrzyma unikalną koszulkę technologiczną marki Adidas. Na wszystkich czekają też napoje Isostara i, jak zapewniają organizatorzy, wyjątkowe medale.

Podobnie, jak w zeszłym roku, uczestnicy imprezy wesprą warszawski ogród zoologiczny. 10 zł z każdej opłaty startowej zostanie przekazane na budowę domku dla bocianów, które nie będą mogły w zimie odlecieć do ciepłych krajów.

Organizatorzy przygotowali również nie lada atrakcję dla dzieci z warszawskich szkół podstawowych i gimnazjów. Do 12 marca trwać będzie konkurs na projekt maskotki Biegu Dookoła ZOO. Zwycięska koncepcja zostanie zrealizowana, a jej autor otrzyma atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Szerszych informacji udziela:

Piotr Jakóbik
Sport Evolution – agencja marketingu sportowego;
kom.: + 48 511 291 080
email: piotr@sportevolution.pl
web: www.sportevolution.pl

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl