New Balance 1080v12
 
3 września 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Końcowe odliczanie do 23. Półmaratonu PHILIPS w Pile


Kilka dni dzieli nas do tegorocznego 23. Półmaratonu PHILIPS w Pile. Aktualnie na liście zgłoszonych do biegu jest już ponad 2900 biegaczy i ciągle przybywają nowe nazwiska. Dla tych, którzy planują swój start w Pile chcemy przekazać kilka ważnych informacji.

DSC 0192

Zgłoszenia elektroniczne są już zamknięte.  Można będzie się jeszcze zgłosić wyłącznie w biurze zawodów w dniu 7.09.2013 (sobota).   

Biuro zawodów będzie czynne w dniu 7.09. (sobota) w godzinach 17.00 do 22.30 oraz w dniu 8.09. (niedziela) w godzinach 7.00 – 10.00.

Prośba do wszystkich uczestników pilskiego półmaratonu, żeby dokonali weryfikacji i odbioru numerów startowych w sobotę (7.09.), bowiem mamy już ponad 2900 zgłoszonych zawodników i dniu zawodów należy się spodziewać dłuższego oczekiwania na załatwienie wszystkich formalności. 

Wszyscy zawodnicy w ramach pakietu startowego otrzymują: numer startowy razem z chipem elektronicznym, agrafki, koszulkę, bon na Pasta – Party oraz na mecie półmaratonu: medal, napój izotoniczny POWERADE i woda.

Pasta – Party będzie w sobotę (7.09) i w niedzielę (8.09.) po biegu.

Organizatorzy 23. Półmaratonu PHILIPS w Pile zapraszają do obejrzenia unikalnej wystawy kolekcji pamiątek światowych i krajowych maratonów i biegów ulicznych. W kolekcji tej możemy zobaczyć koszulki, medale, foldery, programy biegów maratońskich z całego świata. Jest to jedyne w Polsce maratońskie muzeum. Wystawa będzie czynna w biurze zawodów w dniach 7 i 8 września.

IMG 0818 IMG 0817 IMG 0815

Ponadto każdy zawodnik otrzyma w pakiecie bezpłatny Kalendarz AIMS Distance Running w którym są już terminy biegów na świecie w 2014 roku oraz kontakty do wszystkich organizatorów światowych maratonów i biegów ulicznych.

Punkty odżywcze na trasie: 5 km, 10 km i 15 km.

Każdy zawodnik otrzyma kupon rabatowy na zakup sprzętu sportowego.

Na medalu tegorocznego półmaratonu będzie sylwetka znanego maratończyka Wojciecha Ratkowskiego. Jest to kolejny medal do kolekcji znanych maratończyków w historii polskiej lekkoatletyki.  

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym Półmaratonie PHILIPS w Pile.