new balance 880
 
30 sierpnia 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Końcowe odliczanie do 22. Półmaratonu PHILIPS w Pile


pila201Kilkanaście dni dzieli nas do tegorocznego 22. Półmaratonu PHILIPS w Pile. Aktualnie na liście zgłoszonych do biegu jest już ponad 2000 biegaczy i ciągle przybywają nowe nazwiska. Dla tych, którzy planują swój start w Pile chcemy przekazać kilka ważnych informacji.

Zgłoszenia elektroniczne zostaną zamknięte w poniedziałek (3.09.) Zgłoszenia będą możliwe wyłącznie w biurze zawodów w dniu 8.09.2012 (sobota).   

Wszyscy zawodnicy w ramach pakietu startowego otrzymują: numer startowy razem z chipem elektronicznym, agrafki, koszulkę, bon na Pasta – Party oraz na mecie półmaratonu: medal, napój izotoniczny POWERADE i woda.

Pasta – Party będzie w sobotę (8.09) i w niedzielę (9.09.) po biegu.

Ponadto każdy zawodnik otrzyma w pakiecie bezpłatny Kalendarz AIMS Distance Running w którym są już terminy biegów na świecie w 2013 roku oraz kontakty do wszystkich organizatorów światowych maratonów i biegów ulicznych.

Punkty odżywcze na trasie: 5 km, 10 km i 15 km.

Każdy zawodnik otrzyma kupon rabatowy na zakup sprzętu sportowego.
Na medalu tegorocznego półmaratonu będzie sylwetka znanego maratończyka Jerzego Skarżyńskiego. Jest to kolejny medal do kolekcji znanych maratończyków w historii polskiej lekkoatletyki.  

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym Półmaratonie PHILIPS w Pile.