AAA00938
27 listopada 2023 Redakcja Bieganie.pl Sport

kieRUNek Walencja! Poznajcie kulisy niesamowitego maratonu z reporterami bieganie.pl


W najbliższą niedzielę odbędzie się jeden z najbardziej wyczekiwanych maratonów na świecie. 3 grudnia w Walencji na starcie biegu stanie plejada gwiazd z Kenenisą Bekele czy rekordzistą świata w biegu na 5000 i 10000 metrów Joshuą Cheptegei na czele. W stawce zobaczymy również niezliczoną ilość naszych reprezentantów, a to wszystko pod czujnym okiem reporterów bieganie.pl, którzy dzięki marce New Balance, która jest partnerem tej imprezy, znajdą się w samym centrum wydarzeń.

Po emocjonujących relacjach z Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce w Budapeszcie oraz z Maratonu w Nowym Jorku nadszedł czas na kolejne wydarzenie w ramach naszej serii „kieRUNek”. Tym razem redakcja Bieganie.pl wyrusza do jednego z najpiękniejszych miast Hiszpanii – do Walencji, aby dostarczyć Wam ekskluzywne materiały zza kulis jednego z najszybszych maratonów w Europie, który cieszy się ogromną popularnością wśród polskich maratończyków.

W środę, 29 listopada nasza ekipa wyrusza do Walencji, aby przygotować dla Was pełen zakres materiałów – od pisemnych relacji, przez wciągające vlogi, aż po studio na żywo przed i po maratonie.

Co dla Was przygotowaliśmy?

  1. Za kulisami maratonu: zobaczycie, jak zorganizowany jest maraton w Walencji, jakie są jego kulisy i co sprawia, że jest tak wyjątkowy na europejskiej scenie biegowej.
  2. Sylwetki biegaczy: przybliżymy Wam sylwetki najlepszych polskich i zagranicznych maratończyków startujących w Walencji.
  3. Relacje i vlogi: bądźcie z nami na bieżąco dzięki obszernym relacjom i vlogom, które pozwolą Wam poczuć atmosferę tego wydarzenia.
  4. Studio na żywo: oglądajcie nasze studia na żywo, gdzie poruszymy najgorętsze tematy związane z maratonem, omówimy wyniki i podsumujemy wydarzenia.

Redakcja bieganie.pl, która będzie dla Was relacjonować maraton w Walencji:

  • Henryk Szost: rekordzista Polski w maratonie, który podzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą.
  • Joanna Jóźwik i Adam Kszczot, znani polscy lekkoatleci, którzy pokażą Wam od kulis całe wydarzenie
  • Bartłomiej Falkowski: nasz redakcyjny ekspert, będzie prowadził dla Was relacje i analizy!

Maraton w Walencji rozegrany zostanie 3 grudnia 2023 roku.

ogolne 1920 1080 1
Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
2 miesięcy temu

Biegnę Walencję 🌴💪🏻🔥