NB 1080v12
 
15 marca 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Już ponad 5 tysięcy chętnych na 10 km w ORLEN Warsaw Marathon


Zainteresowanie organizowanym w ramach ORLEN Warsaw Marathon biegiem na 10 km już przerosło oczekiwania. Liczba zarejestrowanych w tej kategorii przekroczyła 5 tysięcy osób. Dlatego ORLEN zdecydował o zwiększeniu limitu zgłoszeń do 10 tysięcy miejsc. Dodatkowo, okres obowiązywania najniższej opłaty wpisowej w biegu na 10 km został wydłużony aż do 29 marca. ORLEN Warsaw Marathon już 20 i 21 kwietnia.
Bieg na 10 km to trzeci dystans ORLEN Warsaw Marathon, obok flagowego maratonu oraz charytatywnego biegu na 3,33 km. Oprócz klasyfikacji indywidualnej w biegu na 10 km obowiązywać będzie także klasyfikacja drużynowa, a wysokość wpisowego do 29 marca to wciąż 39 zł. W biegu charytatywnym opłata startowa nie obowiązuje. 

pakiet standard

Na zawodników, którzy podejmą wyzwanie i wystartują na dystansie 10 km, czekać będzie bogaty pakiet startowy. Zestaw zawiera biegową koszulkę, zaprojektowaną specjalnie na potrzeby ORLEN Warsaw Marathon. W pakiecie znajdzie się również sznurowany worek materiałowy na plecy. Koszulkę oraz worek dostarczy partner techniczny, firma ASICS. Skład zestawu uzupełni ponadto voucher zniżkowy (10%) na zakupy akcesoriów biegowych w SklepBiegacza.pl. Każdy uczestnik biegu na 10 km, który ukończy dystans w regulaminowym czasie, weźmie też udział w specjalnym konkursie, w którym do wygrania jest nowy Mercedes CLA.
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl