26 lipca 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Jak AA* w Portland biegali – nieudana wyprawa do Ogrodów Japońskich


Wg Wikipedii Portland to podobno miasto z największą liczbą parków miejskich na świecie, istnieje tam co najmniej 279 parków, choć czasem są to parki raczej dziwne, na przykład najmniejszy park na świecie (o obwodzie 60 cm). Wg. portalu Portlandoregon.gov system parków miejskich jest jednym z powodów, dla których miasto stale plasuje się wśród najlepszych miejsc do życia w Ameryce. Unikalne jego cechy to rzeki, mosty, lasy miejskie, ciekawe widoki i klimat, który wiąże się z niedalekim położeniem od Oceanu.

Coś w tym musi być. Podczas mojego pobytu w Portland mnie i bloggerce – Pannie Annie udało się porozmawiać z taksówkarzem, Irańczykiem, który po 20 latach życia w Austen w Texasie przeniósł się do Portland właśnie ze względu na przyrodę, łagodny klimat, podobno świetne miejsca do łowienia ryb. Jest jeszcze jedna cecha która może potwierdzać fakt, że Portland jest tak dobrym miejscem do życia w Stanach – niezwykle duża liczba osób bezdomnych.

Niestety nam się nie udało zobaczyć tych parków a szczególnie jednego z najpiękniejszych – Ogrodu Japońskiego – ale na dowód, że próbowaliśmy- poniższy film.

*
A – Anna (Panna Anna)
A – Adam (Pan Adam)

nikestadium 170 Bez nazwy 1
W biegowym raju Nike – jak się biega po Nike Campus Zwiedzanie Nike Campus
 natureamplified shortcut1  freestadion shortcut  hyperfeelmistake shortcut
 Z wizytą w Beaverton – 16 lipca 2013, prezentacje Nike Pierwsze wrażenia z biegania we Free FlyKnit Pierwsze wrażenia z biegania w Hyperfeel
nsrl_170.jpg ogrodyjaponskie170 waterfront170
W Nike Sport Research Lab AA w Portland biegali – wyprawa do Ogrodów Japońskich AA w Portland biegali – Waterfront Park

Możliwość komentowania została wyłączona.