30 maja 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Im wcześniej, tym taniej! Runmageddon Rekrut w niższej cenie tylko do końca maja


W myśl zasady: kto wcześniej kupuje, ten więcej zyskuje, jeszcze tylko do końca maja na stronie runmageddon.pl można zapisać się do startu w Runmageddonie Rekrut w niższej cenie. Po sukcesie kwietniowej, pierwszej edycji kolejna odsłona Runmageddonu na warszawskim Torze Służewiec zapowiada się bardzo widowiskowo. Dlatego warto skorzystać ze zniżki przyznawanej przez organizatorów przy wcześniejszym zakupie pakietu startowego.

fot._BikeLife.jpg
fot. BikeLife

Zapisy do Runmageddonu Rekrut, ekstremalnego biegu przez przeszkody zaczęły się w kwietniu, tuż po zakończeniu pierwszej edycji tej imprezy. Lista uczestników szybko zapełnia się chętnymi, którzy chcą się sprawdzić w wymagających warunkach tej rywalizacji. 

To już ostatni dzwonek, aby zapisać się do Runmageddonu Rekrut po specjalnej, niższej cenie. Do końca maja wpisowe wynosi 119 zł, a cena będzie rosnąć wraz ze zbliżaniem się terminu zawodów. Runmageddon to wydarzenie gwarantujące dobrą zabawę i wiele emocji dla zawodników oraz kibiców, o czym przekonali się uczestnicy kwietniowego Runmageddonu. Zachęcam do namówienia znajomych na start w tych zawodach i do skorzystania ze zniżek drużynowych dostępnych dla zorganizowanych grup. Szczegóły rejestracji oraz informacje o zniżkach dostępne są na stronie runmageddon.pl. – powiedział Jaro Bieniecki, Dyrektor Runmageddonu.

W czerwcu trzeba będzie zapłacić za rejestrację 139 zł, a w lipcu 159 zł. Na niespełna dwa miesiące przed zawodami na liście startowej zgłoszonych jest już więcej zawodników, niż brało udział w pierwszej edycji Runmageddonu. Na szybkie tempo zapisów mają wpływ bardzo pozytywne opinie, jakie zebrała pierwsza edycja biegu.  

Uczestnicy imprezy Runmageddonu Rekrut na pewno nie będą mogli narzekać na brak wrażeń. Na 6-kilometrowej trasie będzie ponad 25 przeszkód, które zweryfikują sprawność, skoczność i siłę największych twardzieli. Organizatorzy szykują również wiele niespodzianek i atrakcji dla kibiców, którzy tego dnia będą chcieli dopingować swoich znajomych.

Możliwość komentowania została wyłączona.