New Balance 1080v12
 
16 maja 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

GO Run 2012 na mecie


Niedzielny bieg GO Run okazał się dużym sukcesem. Rywalizacja kilkuset zawodników przebiegła w świetnej atmosferze, dostarczając pozytywnych emocji uczestnikom oraz licznym widzom. 

gorun1Impreza zorganizowania w Parku Szczęśliwickim przyciągnęła ogromne rzesze miłośników biegania i rekreacji. Mimo niezbyt słonecznej pogody z przelotnymi mżawkami, na GO Run wybrało się wielu widzów, często z całymi rodzinami.

Bieg z najlepszym wynikiem ukończył Robert Głowala z Garwolina, który pokonał 5km w 15,40min. Spośród pań najszybciej na mecie zameldowała się Dominika Stelmach z czasem 17,55min. Uczestnicy pozytywnie ocenili nie tylko sam bieg, ale również organizację wydarzenia i przygotowania poprzedzające imprezę. Na przykład, w kwietniu i maju odbyły się w sumie 4 treningi, dzięki którym każdy mógł poznać trasę i przećwiczyć jak najlepiej przebiec dystans 5km.

Kolejny GO Run za rok

,,Dziękujemy za zainteresowanie naszym biegiem. W imieniu całego Go Sportu gratuluję wszystkim uczestnikom. Impreza spełniła oczekiwania zarówno biegaczy, jak i organizatorów, dlatego nie poprzestaniemy na jednym biegu i GO Run zagości na stałe w kalendarzu imprez sportowych” – podsumowuje Aleksandra Bojarska, kierownik ds. komunikacji w Go Sport.

Pełna lista wyników z podziałem na kategorie oraz bogata galeria zdjęć z imprezy są dostępne na stronie www.go-run.pl.