22 lipca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Forest Run – pierwszy długodystansowy bieg w Wielkopolskim Parku Narodowym


Znudziły Ci się starty w biegach ulicznych? Biegasz półmaratony i maratony, ale wciąż szukasz nowych wyzwań? Masz już dość biegania po asfalcie i chętnie pobiegałbyś „bliżej natury”? W takim razie Forest Run jest dla Ciebie!

2014 07 02 WPN z PocoLoco fot.G2

Forest Run to pierwszy długodystansowy bieg w Wielkopolskim Parku Narodowym, w trakcie którego biegacze będą mieli okazję pokonać dwie, różnej długości trasy. Osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z biegami trailowymi mogą spróbować swoich sił na dystansie 23 km, dla bardziej doświadczonych przygotowano natomiast trasę o długości 44 km.

Forest Run to nie tylko kolejna okazja do podjęcia sportowej rywalizacji, ale również niepowtarzalna szansa na zwiedzenie wszystkich najpiękniejszych zakątków WPNu, wzdłuż których będzie przebiegać trasa. Organizatorzy imprezy, znani już z Zimowego Ultramaratonu Karkonoskiego, zadbali o to, aby zabytkowe aleje, sąsiedztwo jezior i bliskość natury dostarczyły uczestnikom  niezapomnianych wrażeń z jedynego takiego startu w okolicach Poznania.

2014 07 02 WPN z PocoLoco fot.G

Termin biegu to 20 września 2014 r. Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej www.forestrun.pl i strony imprezy na www.kalendarzbiegowy.pl

Wyrwij się z miejskiej dżungli i zostań jednym z uczestników!

Możliwość komentowania została wyłączona.