new balance 880
 
14 kwietnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

#EnergyTakeoverWarsaw – bieg inny niż wszystkie


Sukces The Energy Takeover Warsaw! Sobota była wyjątkowym dniem dla tych, którzy stanęli na starcie biegu innego niż wszystkie. Ponad 300 osób wzięło udział w nietypowej grze miejskiej, zakończonej energetyczną imprezą. Bieg przez labirynt ulic, parków, zaułków, przy świetle latarni rozpalił serca większości biorących w nim udział biegaczy. Trzema drużynami, pokierowali ambasadorzy biegu – niebieską Agnieszka Szulim, żółtą Kasia Burzyńska, a różową Piotr Kędzierski. Zwieńczeniem wieczoru było energetyczne afterparty w Teatrze WARSawy, na którym zagrali Exboyfriends i Dj Invent. 

EnergyTakeOverWarsaw FOTO3

The Energy Takeover Warsaw to gra dla osób, które kochają bieganie, lubią Warszawę, chcą poznawać nowych ludzi i bawić się na całego. Wszystko to udało się bez wątpienia. Biegacze opuszczający Teatr WARSawy prosili o więcej i dodawali, że takiej imprezy Warszawa jeszcze nie widziała! „Superenergia, pozytywna impreza, ze świetnymi ludźmi w najlepszym klimacie”, mówili opuszczając teatr. 
Biegacze eksplorowali śródmieście Warszawy w blasku świateł latarni. Trzema drużynami kierowali Agnieszka Szulim, Kasia Burzyńska i Piotr Kędzierski, których wsparli profesjonalni trenerzy biegowi. Wśród nich był Kamil Kalka, którego również energia porwała: „ Biegam już od wielu lat w Warszawie, ale takiej mocy to miasto jeszcze nie widziało. Było radośnie i wyjątkowo”.

EnergyTakeOverWarsaw FOTO7

Podczas samej gry miejskiej, każdy z zespołów reprezentował inne barwy i pracował w grupie na zwycięstwo całej drużyny. Dominika Stelmach, adidas, organizatorka The Energy Takeover Warsaw, była zachwycona energią bijącą od ludzi. "To wyjątkowe wydarzenie, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Wiedzieliśmy, że będzie bardzo energetycznie, ale ludzie, którzy bawili się razem z nami, dali z siebie wszystko i dzięki nim można powiedzieć, że to było to wydarzenie tego sezonu. Bardzo wszystkim dziękujemy!"
"Niebiescy, niebiescy, niebiescy będą najlepsi!", zdawało się słyszeć prawie cały czas na trasie biegu. To była Agnieszka Szulim, która dopingowała swoich, co sił w płucach. Piotrek Kędzierski odpowiadał, że "Niebiescy są ok, ale i tak różowi są the best". Nie o wyniki jednak tutaj chodziło, a  o dobrą zabawę, oderwanie się od codzienności monotonnych biegów i zachęcenie ludzi do uprawiania sportów jako najlepszego sposobu na dodanie sobie w życiu energii. Wśród biegaczy eksplorujących miasto można było wypatrzeć również Maję Bohosiewicz, Candy Girl i Alana Andersza.
Po biegu wszyscy bawili się razem na imprezie nakręcanej przez Karolinę Gilon, Dj Inventa i Exboyfriends. "To niesamowita przyjemność grać dla takiego roztańczonego tłumu. Czad, radość i moc! Tyle o The Energy Takeover Warsaw! Niech moc pozostanie z Wami", dodał już po imprezie Piotrek Kędzierski.