21 maja 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Dwa niepowtarzalne zegarki Quest od Suunto


Od kwietnia w polskich sklepach dostępne są już dwa odświeżone modele z serii Quest w kolorze niebieskim i żółtym. Dodanie nowego designu towarzyszy unowocześnieniu tego popularnego modelu dedykowanego przede wszystkim sportowcom. Zegarki wyposażone są w prosty w obsłudze system pomiaru pracy serca, kilkanaście opcji treningowych i zaawansowane opcje personalizacji pulsometra. W sam raz by przygotować się do startu w zawodach (tak biegowych, jak i innych) lub po prostu podnieść swoje możliwości sportowe.

blue front yellow front

Użytkownicy mogą pobrać darmowe programy treningowe obejmujące pomiar tętna, prędkość (biegu, jazdy rowerem etc.), dystans, kadencje i okrążenia, poziom EPOC czy VO2 Max i dowolnie nimi zarządzać przez serwis www.Movescount.com.
Oba modele  można dowolnie zestawić z akcesoriami takimi jak pas Dual Comfort Belt (niezwykle wygodny pas piersiowy do pomiaru tętna), Foot POD Mini (licznik kroków) lub GPS Track POD (pozwala na odczyt danych Górskiej wycieczki czy treningu po zgraniu do komputera). Systemy te umożliwiają pomiar prędkości, dystansu, wysokości czy zapisania ścieżki biegowej za pomocą GPS-a, które później można w całości analizować na swoim profilu w serwisie Movescount.com . Poza tym zegarki są niezwykle lekkie i wygodne do noszenia na co dzień, nie tylko na treningu. 

 blue sideyellow side

Więcej o Suunto Quest na http://www.suunto.pl/pl/pl.

Możliwość komentowania została wyłączona.