30 kwietnia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Drugi Maraton Mazury już za dwa miesiące


Jeśli marzysz o bieganiu w przepięknej krainie tysiąca jezior, wśród lasów i łąk, daleko od miejskiej, betonowej dżungli to Maraton Mazury jest właśnie dla Ciebie. 15 czerwca to wspaniały czas dla całej rodziny, w piątek wieczorem pasta party i wiele wyjątkowych atrakcji , w sobotę rano maraton i bieg na 10 km szlakiem Krutyni jednej z najbardziej malowniczych polskich rzek. Trasa maratonu wiedzie w większości wygodnymi drogami leśnymi biegnącymi przez Puszczę Piską z widokiem na urokliwe Mazurskie jeziora. 

 

maraonmazury 540 

W sobotę również odbędzie się bieg dla rodzin z dziećmi i dla wszystkich, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem. Jako jedyny region Europy Mazury znalazły się w gronie półfinalistów konkursu na Siedem Nowych Cudów Świata. Teraz masz szanse zobaczyć je robiąc to, co kochasz najbardziej –  biegnąc. Na pewno nie będziemy największym maratonem w Polsce, ale chcemy byś zawsze miał ochotę tu wrócić, a zapytany gdzie najlepiej się biega – wskazał na naszą trasę.  

Wszyscy uczestnicy Maratonu Mazury otrzymają koszulki, medale i prezenty od sponsorów. Dla najlepszych wspaniałe nagrody, dla dzieci i najmłodszych uczestników wspaniałe upominki i miasteczko atrakcji z animatorami. Rodzice biorący udział w maratonie, na czas biegu będą mogli pozostawić dzieci pod opieką doświadczonych opiekunów.

Start i meta w Gałkowie, 10 km od Rucianego-Nidy, 20 km od Mrągowa i 18 km od Mikołajek. To miejsce słynne za sprawą doskonałych restauracji, oberży i pełnych uroku pensjonatów. Zapraszamy was na fantastyczny weekend pełen wielkich sportowych emocji, okazji do poznania nowych przyjaciół i spędzenia niezapomnianych chwil w jednym z najpiękniejszych miejsc nie tylko w Polsce, ale całej Europie!

Zgłoszenia

Zapisy na II Maraton Mazury – http://biurozawodow.pl/events/competitors/event/13060015


Zapisy na II Bieg Szlakiem Krutyni –
 http://biurozawodow.pl/events/competitors/event/13060115

Regulamin na  www.MaratonMazury.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.