20 sierpnia 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Drodzy biegacze! Mamy Atest!


Data: 22. 09. 2012
Miejsce: Zielona Góra
Dystans: 21,0975 km
 zielonogorska  


Z przyjemnością zapraszamy Was do udziału w I Półmaratonie Zielonogórska Połówka. Ostatnie tygodnie poświęciliśmy na przygotowania do biegu. W naszych głowach kłębiły się myśli, czasami lesze, czasami gorsze. To, co wydawało się tak odległe, w jednej chwili było w zasięgu ręki. Narodził się pomysł, by dać innym kawałek siebie. Postanowiliśmy zorganizować w Zielonej Górze ŚWIĘTO BIEGOWE, akcję, która połączy w całość  wspaniałą zabawę, sportową rywalizację oraz pomoc innym. Swój udział w imprezie zadeklarował już Jerzy Skarżyński, macie więc szansę pościgać się z legendą polskich biegów.

22 września o godzinie 15.00 sparaliżujemy całą Zieloną Górę! Pobiegniemy głównymi ulicami miasta niesieni dopingiem rozstawionych wzdłuż trasy zespołów muzycznych oraz zagrzewających do walki kibiców. Podczas, gdy ci więksi rywalizować będą o jak najlepsze miejsca, zmagając się z trasą i własnym zmęczeniem, ci mniejsi będą uczestnikami zabaw odbywających się na stadionie przy mecie.

Do dopingu zapraszamy rodziny biegaczy oraz mieszkańców Zielonej Góry. Stwórzcie z nami klimat, który sprawi, że za rok będzie nas dwa razy więcej. Mamy ambicję by było to biegowe święto. By nasz bieg wpisał się w kalendarz najfajniejszych imprez w Polsce.  W paru biegach już pobiegliśmy, parę imprez biegowych już widzieliśmy. No i chcemy mieć swoją. Zróbmy to razem!

Zapisy oraz szczegóły na stronie: www.polmaraton.zgora.pl

Współorganizatorem akcji jest RunPlanet.pl

planet200