19 marca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Dołącz do ekipy Warsaw Boost Team!


Planujesz start w 9. PZU Półmaratonie Warszawskim 2014? Mamy dla Ciebie coś, co sprawi, że ten bieg zapamiętasz do końca życia. Ruszamy z konkursem adidas „Warsaw Boost Team”. 14 laureatów otrzyma wypasione stroje oraz buty adidas Running, możliwość wzięcia udziału w sesji zdjęciowej podczas Półmaratonu… i nie tylko!

warsawboostteam

9. PZU Półmaraton Warszawski dla 14 osób – 7 chłopaków i 7 dziewczyn będzie wyjątkowym przeżyciem. Zadba o to partner imprezy – adidas, który przygotował dla nich oryginalną atrakcję.

Biegniesz w PMW? Przyłącz się do nas!
17 marca na łamach fan page adidas Running – https://www.facebook.com/adidasRunningPL wystartował konkurs dla przyszłych uczestników Półmaratonu – „Warsaw Boost Team”. Każdy z Was może wziąć w nim udział – wystarczy odpowiedzieć na otwarte pytanie konkursowe – Co w bieganiu daje Ci najwięcej energii? Macie na to czas do 23 marca.
14 osób, które według komisji najciekawiej odpowiedzą na to pytanie, utworzą ekipę Warsaw Boost Team. Wszyscy członkowie rozbieganej grupy dostaną:
  • wypasiony strój oraz buty adidas Running z kolekcji wiosna/lato 2014;
  • szansę biegu razem z Tomkiem Lewandowskim (trenerem najlepszych polskich biegaczy, m.in. Marcina Lewandowskiego) lub z Agnieszką Ciołek-Mierzejewską (czołową polską maratonką), którzy jako „zające” poprowadzą chętnych na uzgodniony wcześniej wynik podczas 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego.
Ponadto, każdy z 14 laureatów będzie miał możliwość wzięcia udziału w sesji zdjęciowej podczas biegu, autorstwa profesjonalnego fotografa.
Aplikacja konkursowa czeka na Was tutaj -> http://a.did.as/1cRHLXa 
To dopiero rozgrzewka!
Start naszego konkursu – Warsaw Boost Team to dopiero rozgrzewka przed kolejnymi atrakcjami, jakie adidas przygotował dla wszystkich biegaczy i kibiców Półmaratonu. Bądź na bieżąco – więcej szczegółów znajdziesz na www.facebook.com/adidasRunningPL oraz na www.twitter.com/adidasPL.

Możliwość komentowania została wyłączona.